Akshan – umiejętności


Opis umiejętności nowego bohatera League of Legends – Akshan.


Wskoczcie do walki przeciwko Zrujnowaniu jako Akshan, Zbundowany Strażnik, w patchu 11.15!

 

„NIE WSZYSTKO DZIEJE SIĘ Z JAKIEGOŚ POWODU. PEWNE SPRAWY TRZEBA UPORZĄDKOWAĆ”.

Umiejętność bierna — Nieczysta Walka

Co trzy trafienia od ataków Akshana i umiejętności zadających obrażenia, zadaje fizyczne obrażenia eksplozywne. Jeśli celem był bohaterem, Akshan zyskuje również tarczę.

Po ataku Akshan wymierza drugi atak, który zadaje zmniejszone obrażenia fizyczne. Drugi strzał można anulować, tak jak zwykły atak podstawowy. Jeśli Akshan anuluje drugi strzał, zyskuje krótkotrwałą premię do prędkości ruchu.

Q — Mścigerang

Akshan rzuca bumerangiem, który zadaje obrażenia fizyczne i ujawnia trafionych wrogów, wydłużając zasięg za każdym razem, gdy trafi wroga. Wrogowie mogą zostać trafieni raz, gdy bumerang się oddala i raz, gdy wraca do Akshana.

W — Czas Na Bunt

Biernie: Gdy wrodzy bohaterowie zabiją jednego z sojuszników Akshana, zostają oznaczeni jako dranie. Gdy Akshan weźmie udział w zabójstwie drania, zyskuje dodatkowe złoto, a wszyscy sojusznicy zabici przez tego drania zostają wskrzeszeni w swojej bazie. Status drania zostaje usunięty ze wszystkich innych wrogów.

Użycie: Akshan zyskuje kamuflaż na krótki czas lub, jeśli znajduje się w pobliżu terenu, na czas nieokreślony. W tym czasie Akshan może dostrzec ślady prowadzące do drani i zyskuje prędkość ruchu oraz regenerację many, gdy zmierza w ich kierunku.

E — Bohaterski Skok

Akshan wystrzeliwuje haki, które osadzają się w pierwszym trafionym terenie. Gdy są już osadzone, może ponownie ich użyć, aby przemieszczać się po terenie w kierunku rzutu, wystrzeliwując przy tym pociski zadające obrażenia fizyczne wycelowane w wrogów, którzy znajdują się najbliżej. Podczas przemieszczania się może ponownie wykonać rzut, skoczyć w kierunku kursora i oddać ostatni strzał.

Czas odnowienia Bohaterskiego Skoku resetuje się, gdy Akshan bierze udział w zabójstwie wrogiego bohatera.

R — Kara

Akshan namierza się na wrogiego bohatera i zaczyna ładować moc swojego pistoletu, by zebrać pociski. Pod koniec działania lub po ponownym użyciu umiejętności Akshan wystrzeliwuje zgromadzone pociski, które zadają obrażenia fizyczne zależne od brakującego zdrowia po trafieniu pierwszego stwora, bohatera lub budowli.

Akshan może normalnie się poruszać i wykonywać Bohaterski Skok podczas ładowania i wymierzania Kary.


Podziel się ze znajomymi!