Aktualizacja śródrotacyjna TFT: poznajcie Silco!


Czas wypuścić potwora.


Chcę zdradzić wam pewien arcyważny sekret. W lutym w śródrotacji Bajerów i Gadżetów po raz pierwszy w historii TFT wprowadzimy jednostkę stworzoną specjalnie na potrzeby TFT, Silco. Zgadza się, najpopularniejszy władca miasta pod miastem w lutym wybierze się do Konwergencji. Ale przenoszenie tego złoczyńcy z telewizyjnego ekranu na znacznie mniejszy ekran wiąże się z całym szeregiem specyficznych problemów.

Jako nasza pierwsza jednostka niezależna od składu bohaterów League of Legends Silco stawia przed zespołem wyjątkowe wyzwania i otwiera wyjątkowe możliwości. Zazwyczaj kosztem wytężonych wysiłków jesteśmy w stanie zaadaptować bohaterów z League of Legends do Teamfight Tactics, ale Silco nie pochodzi z League, więc musieliśmy stworzyć go od podstaw.

Tworzenie jednostki tak złowieszczej i potężnej jak Silco nie jest łatwe. Ale moc nie nagradza tych, którzy z urodzenia są najsilniejsi, najszybsi lub najsprytniejsi. Nagradza tych, którzy mają przemyślany projekt bohatera.

Dlatego, aby Silco okazał się złoczyńcą, którego znacie i który wzbudza mieszane uczucia, wcześnie zabraliśmy się za koncepcję, rigi i animacje. A ponieważ zaczęliśmy wcześnie, wcześnie możemy pokazać wyniki naszej pracy — pamiętajcie tylko, że to wciąż wersja robocza i że dobra jakość wymaga czasu!

https://sadge.club/f761a7688f

Chociaż nie jesteśmy jeszcze gotowi podzielić się szczegółami na temat jego zestawu umiejętności, to powiem wam, że Silco będzie geniuszem, jeśli chodzi o walkę…

A skoro mamy już Silco, który jest pierwszą jednostką TFT spoza League, w przyszłości być może dołączy do nas więcej outsiderów. Niektórzy mogą nawet pochodzić spoza Runeterry…

Dajcie nam znać, co waszym zdaniem nasz najnowszy złoczyńca będzie robił w Konwergencji i kto spoza League of Legends powinien dołączyć do TFT!


Podziel się ze znajomymi!