Aphelios nowym bohaterem?


Czyżby przez przypadek ujawniono imię nowego bohatera?


Riot co jakiś czas zaprasza znane osoby do swojej siedziby w celu przetestowania reworków i nowych bohaterów. Tym razem pozwolono Voyboyowi na zapoznanie się z najnowszym reworkiem, czyli Mordekaiserem. Gracze szybko znaleźli nowe elementy w grze niezwiązane tylko z samym reworkiem bohatera. Być może poznaliśmy już samą nazwę bohatera jaką jest Aphelios, który dostępny jest w oknie wyboru bohatera w 20 sekundzie filmu.

Istnieje prawdopodobieństwo, że jest to tylko nazwa robocza bohatera. Niemniej jednak program partnerski ostatnio przyczynia się do wielu przecieków, a planowany AD Assasin może nosić nazwę Aphelios. Niektórzy wskazują, że pasuje to bardziej do zapowiadanego ADC.

Cały film można obejrzeć poniżej.


Podziel się ze znajomymi!

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Przecież ma AP w nazwie, to nie może być ten assasin. Jest tam dwóch Aurelionów i BEZIMIENNI, ja bym obstawiał że mają tam różne swoje śmieszki i szansa że to imię nowego bohatera jest chyba dość mała :P
    (AP helios, to mógłby być Azir, Brand lub Leona xD albo właśnie to będzie jakaś postać ap związana ze słońcem i niekoniecznie ten assasin).