Azir i Kalista na celowniku


Zarówno Shen jak i Azir i Kalista zmagają się z tymi samymi problemami. Ich balans różni się na różnych poziomach, są zbyt słabi podczas regularnych meczy, za to na profesjonalnej scenie są zbyt silni. To sprawia, że Riot musi poważnie zastanowić się nad zmianami.

Mamy podobne plany związane z Kalistą, chociaż prawdopodobnie będzie to większy projekt. Aktualnie nie jest ona dobra w różnych przypadkach, więc prawdopodobnie będziemy musieli usunąć moc w określonej strefie, aby ją zwiększyć w innych częściach zestawu.
To samo dotyczy Azira. Prawdopodobnie wymaga więcej pracy niż Shen i Kalista, więc zajmiemy się nim na końcu. Moglibyśmy dać mu nieco wcześniej buffy, ale jego stan na Mistrzostwach Świata pozwoli nam go lepiej zrozumieć. Z punktu widzenia pewnego rodzaju kompromisu, dobrze byłoby zobaczyć go jak dominuje na środkowej alei, może jest to koszt, który warto zapłacić, aby lepiej zrozumieć jego obecny stan.

Podziel się ze znajomymi!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. RIOT za bardzo chce ułatwić grę, wprowadzić takie rozwiązania, żeby byle debil/nowy gracz mógł coś w tej grze osiągnąć i nie różnił się niczym od gracza, który gra od lat…
    Co prawda Kali czy Azir są postaciami ciężkimi do ogarnięcia, ale właśnie o to chodzi, żeby się nimi grać nauczyć.
    Trudność w opanowaniu ich jest wynagradzana siłą, możliwością dobrych zagrywek, dopasowania się do każdej sytuacji.
    RG powinno przestać lecieć na ilość graczy (bo szczerze tak to wygląda, gracz nie może się zniechęcić danym bohaterem, który jest op ale trzeba umieć nim grać, zróbmy drugiego (dawnego) Mastera, którym nic nie musisz robić ale i tak możesz zabijać i carrować gry).