Battlefield Hardline: Bezprawie – nowy dodatek


Reklama

Pojawił się zwiastun pierwszego dodatku do Battlefield Hardline, przeniesiemy się w nim w sam środek miejsc, w których lubią przebywać przestępcy, będą to nie tylko nocne kluby, ale także różnego rodzaju dzielnice i lasy. W dodatku Bezprawie znajdziemy: 4 nowe mapy (Stan zagrożenia, Patrol, Wyprzedaż, Dzicz), 4 nowe rodzaje broni, nowy gadżet, 2 nowe dodatki do broni, 2 nowe pojazdy, 6 nowych masek i nowy tryb gry. Kupując premium otrzymamy dostęp do dodatku z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

W Bezprawiu gracze zweryfikują swoje umiejętności na nowych zniszczalnych mapach, wypełnionych okazjami do drobnych przestępstw, które wymuszają szybkie tempo rozgrywki. Wcześniejszy dostęp w czerwcu 2015 r.

Video

Nadchodzące dodatki do Battlefield Hardline

  • Battlefield Hardline: Bezprawie – dynamiczna, obfitująca w demolkę gra na nowych mapach, na których aż się roi od drobnych przestępczych zleceń. Premiera latem 2015 r.
  • Battlefield Hardline: Rabunek – nie daj się przeciwnikom i zdobywaj kluczowe lokacje w iście filmowym stylu. Premiera latem 2015 r.
  • Battlefield Hardline: Ucieczka – pościgi w zawrotnym tempie, dzięki którym napady dostarczą ci jeszcze więcej adrenaliny. Już od jesieni 2015 r.
  • Battlefield Hardline: Zdrada– wśród postaci kryje się „wtyczka” z wrogiego obozu. Gracze muszą odkryć, komu nie można ufać. Dostępne na początku 2016 r.
Reklama

Podziel się ze znajomymi!