Beta Overwatch: Jak zdobyć klucz, kod


Reklama

Do zamkniętej bety Overwatch pozostały zaledwie dwa tygodnie. Wiele osób szuka sposobu na zdobycie klucza dostępu. Spróbuję wyjaśnić jak i gdzie starać się o możliwość zagrania.

W pierwszej kolejności osoby zainteresowane muszą zdawać sobie sprawę, że kolejka ludzi zapisanych do testów jest bardzo długa. Gracze zapisywać się do bety zaczęli tuż po ogłoszeniu wydania gry przez Blizzard. Od tamtej pory wszyscy kierują się na ten adres. To standardowa ścieżką, którą każdy powinien pójść.

overwatch_beta_27.10

Blizzard zapowiedział również rozdawnictwo kluczy stricte weekendowych. Podczas niektórych weekendów gracze otrzymają ekstra dostęp, by testować serwery pod względem wytrzymałości.

Najświeższe wiadomości o Overwatch!

Jeżeli dysponujecie kanałem (dużym kanałem) na Youtube lub w serwisach streamingowych, wówczas możecie napisać bezpośrednio do twórców z prośbą o klucz. Blizzard to jedna z niewielu firm, która ma bardzo dobry kontakt ze społecznościami swoich gier i szybko odpowiadają na wiadomości.

Nie dajcie się nabrać!

Ostrzegam jednocześnie przed fałszywymi stronami, próbującymi wyłudzić nasze hasła lub pieniądze. Zapewne lada moment pojawią się osoby, które będą starały się okraść użytkowników internetu na zasadzie klucz/kod za SMS. Czegoś takiego nie ma i nie będzie.

Premiera Overwatcha będzie miała miejsce 27 października 2015.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!