Błąd Shaco i zapowiedź zmian


Reklama

Shaco zmaga się z poważnym błędem w patchu 6.24, Thunderlord nie działa z pasywką bohatera, od aktualizacji 6.22 nie otrzymaliśmy żadnej oficjalnej odpowiedzi aż do teraz. Zmiany mają pojawić się w kolejnej aktualizacji.

Cały czas przyglądamy się winratio AD vs AP, cały czas gromadzimy statystyki z tej eksploracji. W tej chwili wygląda na to, że AP jest nieco mocniejszy niż AD, ale niektóre numery są niezwykle małe. Przeliczniki Shaco same w sobie są nieco dziwne – on jest bohaterem preferowanym przez graczy, którzy go opanowali, jest bardzo wrażliwy na zmiany w dżungli, prawdopodobnie pojawią się korekty w jego balansie w patchu 6.24, ale trudno określić jakie to będą konkretnie zmiany.

Tunderlord nie zadaje obrażeń z jego nową pasywką, czy to błąd?

Jest to błąd. Mamy poprawkę błędu, która ma pojawić się  patchu 6.24, wraz z poprawkami kolejnych błędów w jego pasywie (Backstab zawsze zadaje własne obrażenia, jeżeli ataki zadają obrażenia krytyczne – zależy to od wartości, która jest wyższa).
6.23 Shaco: Backstab zadaje 120% do 145% obrażeń (skaluje się z poziomem), niezależnie od tego czy zadaje obrażenia krytyczne czy też nie.
6.24 Shaco: Brak obrażeń krytycznych backstab zadaje 120% do 145% obrażeń. Krytyczny backstab zadaje 200% obrażeń (250% z IE).

Oznacza to, że atak krytyczny nie będzie musiał zostać obniżony, jeżeli atak również zadaje obrażenia Backstab.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!