Bohaterka z League of Legends Jinx, wskakuje do Fortnite


Riot Games i Epic Games zawarły umowę partnerską wprowadzającą portfolio produktów Riot Games do sklepu Epic Games Store


Dzisiaj Jinx, popularna bohaterka League of Legends i główna postać oczekującego na premierę animowanego serialu Arcane, dołącza do świata Fortnite.

Współpraca pomiędzy League of Legends i Fortnite zaowocowała pierwszym występem bohatera League of Legends w grze, która nie została stworzona przez Riot. Przedmioty z motywem Jinx będą dostępne w sklepie Fortnite od godziny 1:00 dnia 5 listopada 2021. W skład oferty wchodzą:

  • Strój Jinx z Arcane
  • Kilof Miażdżyciel Pif-Paf
  • Graffiti „Jinxowanie”
  • Wyśniony przez Jinx Monkey Back Bling
  • Playground (wersja instrumentalna) — muzyka poczekalni
  • Sianie spustoszenia — ekran wczytywania
  • Kaboom! — ekran wczytywania

Brandon Miao, szef działu doświadczeń międzyproduktowych i współpracy z partnerami, Riot Experience (XP) w Riot Games: Fortnite stawia na wysoką jakość współpracy i oferty rozrywkowej, z zaangażowaniem dostarczając graczom zawartość wzbogacającą ich doświadczenia w grze i poza nią. Podzielamy i podziwiamy to zaangażowanie. Mamy nadzieję, że fani ucieszą się, spotykając w Fortnite z okazji premiery Arcane Jinx, jedną z najbardziej kultowych bohaterek League of Legends.

Aby uczcić pojawienie się Jinx w świecie Fortnite, Riot wprowadza również portfolio swoich tytułów (League of Legends PC, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT) do sklepu Epic Games Shop.

Steve Allison, wiceprezes i dyrektor generalny Epic Games Store: Riot Games jest jednym z najlepszych deweloperów na świecie oraz twórcą przełomowych marek branży rozrywkowej. Jesteśmy podekscytowani, że wybrali właśnie nas na partnera, który przedstawi ich tytuły milionom nowych graczy za pośrednictwem Epic Games Store.

To partnerstwo jest pierwszą wspólną inicjatywą Epic Games i Riot Games oraz najnowszym projektem w ramach niedawno zapowiedzianego wydarzenia RiotX Arcane, podczas którego Riot przez miesiąc będzie świętować premierę Arcane, pierwszego swojego animowanego serialu, we wszystkich swoich produktach.

Globalna premiera Arcane odbędzie się 7 listopada o 3:00 na Netflixie. To pierwszy serial Netflixa, którego premierowa wspólna transmisja odbędzie się wyłącznie na Twitchu. Twórcy z całego świata działający w tym serwisie będą mogli pokazać, jak sami oglądają i przeżywają pierwszy odcinek razem ze swoją społecznością. Pierwszy serial telewizyjny osadzony w uniwersum League of Legends opowiada o losach dwóch kultowych bohaterek League i o sile, która je rozdzieli.


Podziel się ze znajomymi!