Braum nie może nic zrobić na wzmocnienie Elder Dragona


Pojawił się błąd, który sprawia, że Braum może zginąć w ułamku sekundy, mimo że miał pełne zdrowie. Okazuje się, że postać z Freljordu jest kompletnie bezbronna wobec Elder Dragona.


Jeden z użytkowników Reddita podzielił się z graczami fragmentem gry, podczas której jak Braum ginie z pełną ilością zdrowia od wzmocnienia smoka. Niebieska drużyna posiadała buff Elder Dragona. Braum z czerwonego teamu próbował ochronić Teemo, który miał niewiele zdrowia (dodatkowo chwilę przed najważniejszym momentem dostał jednym z pocisków Jhina).

Wszystko skończyło się tak, że obaj bohaterowie umarli bardzo szybko. O ile nie dziwi śmierć Teemo, który miał niewiele zdrowia, to natychmiastowy zgon Brauma budzi wątpliwości.

Na temat całej sytuacji wypowiedział się jeden z Rioterów:

To jest naprawdę trudny temat. Część mnie uważa, że jest to naprawdę niesprawiedliwe dla Brauma, ponieważ zasadniczo poświęca się, aby uratować członka drużyny. Ale z drugiej strony poświęcenie mogłoby być krokiem do zwycięstwa, gdyby chronił swojego ADC wystarczająco długo, by ten mógł zabić przeciwników. Nie mówię o tym klipie, ale ogólnie. Trudno znaleźć właściwą odpowiedź w tej sprawie.

Po krótkiej dyskusji w komentarzach ten sam Rioter dodał:

Otrzymałem odpowiedź na to: Braum nie powinien przechwytywać wykonywanego ataku.

Tak więc rozwiązaniem byłoby: Braum stawia tarczę -> efekt podmuchu przechodzi przez nią i zabija oryginalny cel.


Podziel się ze znajomymi!