Championify – najlepsze buildy na każdą postać


Już od kilku aktualizacji League of Legends, na naszej stronie pojawiają się artykuły z serii „Polecane buildy dla każdej postaci”, a od teraz każdy może aktualizować listę polecanych przedmiotów na bieżąco za sprawą programu Championify. Program ten pobiera aktualnie najlepsze buildy dla postaci ze strony champion.gg i automatycznie je podmienia.

Championify_pg

Program można pobrać tutaj (Championify.WIN.0-x-x.exe), po ściągnięciu i rozpakowaniu uruchamiamy go (niektórym antywirusom może się on nie podobać, ale jest w 100% bezpieczny). Po uruchomieniu ujrzymy okno takie jak powyżej, po czym musimy wybrać konkretny folder, w tym celu udajemy się do C:\Riot Games\League of Legends po czym klikamy na folder Config i zatwierdzamy swój wybór.
Dalej jest już tylko prościej, możemy dostosować wszystko według własnych preferencji. Domyślnie dwie pierwsze opcje są odznaczone, lecz pierwszą z nich polecamy zaznaczyć w celu pojawiania się przedmiotów, które są proponowane na podstawie win ratio. Kolejną opcją jest podpowiedź dotycząca kolejności rozdawania umiejętności, jeżeli nie jest nam to do niczego potrzebne nie musimy jej zaznaczać.

Championify_install

Po dostosowaniu instalacji klikamy przycisk Import i gotowe.

[label variation=”label-success”]Aktualizacja 0.3.0[/label]
Pojawiła się aktualizacja programu Championify z numerkiem 0.3.0, naprawiono w nim kilka błędów, ale także dodano kilka nowych funkcji.

  • Polecane przedmioty na ARAMie
  • Dodano przycisk usuwania polecanych przedmiotów
  • Możliwość zablokowania polecanych przedmiotów na Summoner’s Rift
  • Pasek postępu
  • Instalator (nie trzeba wszystkiego rozpakowywać ręcznie)

Podziel się ze znajomymi!