Clash TFT: Bajery i Gadżety na serwerze testowym


Od 21 do 24 października wasi ulubieni twórcy i najlepsi gracze z całego świata będą walczyć w specjalnym turnieju nowej rotacji TFT: Bajery i Gadżety na serwerze testowym.


Najnowsza rotacja Bajery i Gadżety zacznie swój cykl życiowy wraz z patchem 11.22, ale zanim to się stanie, rotacja trafi na serwer testowy. Serwer testowy daje deweloperom czas na testowanie i poszukiwanie błędów oraz dalsze wyważenie gry. Jest to też środowisko, w którym gracze na wszystkich poziomach umiejętności wymyślają i przerabiają stan gry. A skoro już wszyscy majstrują przy mechanice, cechach i bohaterach nowej rotacji, czemu by nie dorzucić do tego niewielkiego konkursiku na wysokim poziomie?

Dlatego we współpracy z Wisdom Media zapraszamy was na Clash w rotacji TFT: Bajery i Gadżety na serwerze testowym! Turniej odbędzie się w dniach 21–24 października na serwerze testowym w środowisku niedostępnej jeszcze rotacji Bajery i Gadżety. Wezmą w nim udział wasi ulubieni twórcy zawartości TFT oraz najlepsi gracze z całego świata. Zawodnicy zdejmą swoje laboratoryjne fartuchy i okulary ochronne, aby wymyślać i uwieczniać najlepsze kompozycje drużyn podczas turnieju, który może po prostu rozwalić rotację, ale nie obawiajcie się, deweloperzy wszystko naprawią. Dwa ostatnie dni wydarzenia będą transmitowane na Twitchu, więc zajrzyjcie tam 23 i 24 października, aby zobaczyć, jak pozostali na placu boju rywale walczą o tytuł Naczelnego Innowatora i pulę nagród w wysokości 5000 USD!

Jesteśmy niezwykle ciekawi kombinacji i strategii, dzięki którym zawodnicy będą osiągać wspaniałe zwycięstwa… lub ponosić sromotne porażki. To będzie pierwszy prawdziwy test gry rywalizacyjnej w Bajerach i Gadżetach, dlatego zespół TFT będzie pilnie śledził rozgrywki wspólnie z wami, aby obserwować, jak kształtuje się rozgrywka w rotacji!

Format i zawodnicy

W turnieju weźmie udział 16 największych osobowości ze społeczności TFT z całego świata, ale chcielibyśmy, aby dołączyło do nich więcej uzdolnionych i utytułowanych weteranów TFT! Dlatego tutaj na wasze zgłoszenia czekają 64 miejsca w turnieju. Zapisy zostaną zakończone o 8:59 CEST 18 października.

Clash TFT: Bajery i Gadżety na serwerze testowym będzie rozgrywany codziennie w dniach 21–24 października. Rozgrywki będą rozpoczynać się o 15:00 CEST.

Dzień 1: runda wstępna

64 wybranych kandydatów rozegra po 3 gry. Z każdej poczekalni do dalszego etapu przejdzie po 4 najlepszych graczy. Następnie 32 najlepszych graczy rozegra kolejne 3 gry. Z każdej poczekalni do drugiego dnia rozgrywek przejdzie po 4 najlepszych graczy.

Dzień 2: kontynuacja rundy wstępnej

16 graczy pozostałych po pierwszym dniu rozgrywek rozegra po 4 gry w tej samej poczekalni, a do rozgrywek dnia trzeciego przejdzie po 4 najlepszych graczy z każdej poczekalni.

Dzień 3: faza grupowa

16 zaproszonych graczy dołączy do 8 zwycięzców rundy wstępnej. Gracze rozegrają po 3 gry, każdą w innej poczekalni. 16 graczy z najlepszym wynikiem ogólnym przejdzie dalej i rozegra 3 kolejne gry poprzedzone resetem punktów. 8 najlepszych graczy awansuje do finału.

Dzień 4: finał

8 graczy rozegra po 5 gier, a gracz z najwyższą punktacją otrzyma tytuł Naczelnego Innowatora!

Gdzie można oglądać to wydarzenie

Dzień 1 i 2 możecie oglądać w transmisjach uczestniczących graczy. W trakcie fazy grupowej i finału zapraszamy na Twitcha od 15:00 CEST w dniach 23 i 24 października.


Podziel się ze znajomymi!