PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Co jest nie tak z pomarańczowymi esencjami?

Wraz z przedsezonem zmieniono także pomarańczowe esencje i teraz za odczarowanie skórki o wartości 1820 RP otrzymujemy 363 niebieskie esencje, natomiast wcześniej otrzymywaliśmy 1050. Wartości te raczej się nie zmienią, ale wiele osób ubolewa nad tym, że Riot zmusza nas do płacenia.

Chcemy, aby rozkładanie niebieskiej esencji nie pozbywało was zbyt wiele przychodu, który jednocześnie by w nas uderzył ze względu na darmowe runy.

Po wprowadzeniu systemu skórki w formie łupów można było zdobyć na dwa sposoby:

 1. Płacenie
 2. Wytwarzanie ich za zdobyte esencje

W 2018 roku otrzymujesz dodatkową zawartość przez wydarzenia i honor. Obniżyliśmy przelicznik pomarańczowych esencji podczas odczarowywania, ponieważ rozdajemy więcej odłamków.

[…] Widzimy wiele głosów mówiących o tym, że boli płacenie za skrzynki. Będziemy o tym jeszcze wewnętrznie dyskutować.

 • Verxed

  Riot musi jakoś zarabiać, to w końcu darmowa gra

  • Dominik Wojtyniak

   Zgadzam się z przedmówcą

  • Kalista my love

   Wszystko ok bo o skrzynki nie trudno jednak mogli dać chociaż połowę a nie 363…

  • Gabio95

   Za każdym razem, gdy RIOT wspomina o zarabianiu na takich rzeczach jak np runy, brakuje mi jednego – jak zarabiają na darmowej zawartości?
   Przecież PZ nie były płatne, więc jakiekolwiek zmiany dotyczące tej waluty nie pokrywają mi się z zmniejszeniem zarobków RG.
   Zarabiają np na skrzynkach, bo do ich zakupu potrzebne są RP, na które należy wydać prawdziwe pieniądze, więc rzeczywiście – przeniesienie skrzynek z RP na (dawne) PZ czy NE mogłoby obniżyć dochody firmy.
   Jedyne co widzę, to kwestia, że nie musimy płacić za skrzynki by dostać ich zawartość, bo można je otrzymać za darmo, ale wcześniej tak to funkcjonowało i było ok, a zmiana PZ na NE nic nie ma wspólnego z PE (natomiast co do postaci – to nadal można je kupić za RP w razie, gdyby komuś się nie chciało zbierać niebieskich esencji – czyli tak jak wcześniej).

 • Pateloltoja

  Kurła kiedyś to byo… Kiedyś to były czasy… Teraz już nie ma czasów…