CONVERGENCE: A League of Legends Story już dostępne

League of Legends

Reklama

Platformówka akcji z udziałem ulubionego przez fanów bohatera – Ekko – jest już dostępna


Riot Forge i Double Stallion Games z dumą ogłaszają dziś, że CONVERGENCE: A League of Legends Story™ jest już dostępne na Nintendo Switch™, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®4 (PS4™), PlayStation®5 (PS5™) oraz PC za pośrednictwem serwisów Steam, GOG i Epic Games Store.

W CONVERGENCE: A League of Legends Story™ gracze będą przemierzać niesamowity świat Zaun jako Ekko, uwielbiany przez fanów młody wynalazca z genialnym urządzeniem pozwalającym mu manipulować czasem. Śledźcie podróż Ekko, który odkrywa, że zdolność wpływania na czas wiąże się z wieloma konsekwencjami. Mowa między innymi o stawieniu czoła bohaterom League of Legends: Camille, Warwickowi i Jinx w serii wybuchowych bitew. Stworzona w studiu Double Stallion Games gra CONVERGENCE to dwuwymiarowa, olśniewająca oprawą graficzną platformówka akcji, która wyróżnia się ostrą i dynamiczną walką oraz wyjątkowym potencjałem eksploracji, możliwej dzięki zdolności Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni.

Video

Standardową Edycję można kupić w cenie 29,99$, a Cyfrowa Edycja Deluxe kosztuje 39,99$. Edycja ta zawiera cyfrowy komiks i album z grafikami, skórkę Zniszczony Ekko i skórkę Czarodzieja Gwiazd Ekko. Dostępna jest również fizyczna Edycja Kolekcjonerska (169,99$) zawierająca grę do pobrania w formie cyfrowej oraz 25-centymetrową figurkę Ekko, 104-stronicowy album z grafikami, 5-elementowy zestaw przypinek, komiks, a wszystko to zapakowane w specjalne pudełko edycji kolekcjonerskiej.

Reklama
Czytaj więcej