PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Czy autofill jest potrzebny?

Autofill jest kontrowersyjnym elementem gry, większość graczy za nim nie przepada, ale głównym czynnikiem jest tu czas. Gracze stojąc w kolejce po jakimś czasie zaczynają się irytować, a autofill po części stara się temu zapobiegać.

Autofill nie jest jedynym rozwiązaniem usuwania głodu, ale wierzymy, że jest to najlepsze rozwiązanie, które udało się nam wdrożyć, biorąc pod uwagę nasze cele. Aby zrozumieć, dlaczego musieliśmy pójść na kompromisy związane z prędkością wyszukiwania meczu, jakością gier i zadowoleniem graczy, trzeba zrozumieć ten mechanizm.

Długość wyszukiwania meczu
Jak długo musisz czekać po wciśnięciu przycisku Znajdź mecz i wrzuci Cię na epicką clown fiestę. Czasami możemy ulepszyć twój algorytm.

Gracze
To ile dajemy ci kontroli: preferencje pozycji zaliczają się do tego. Autofill pozwala na wypełnienie dziury, dlatego dostajesz się do gry, którą wybrałeś.

Jakość gier
Czyli jak dobre są twoje gry. Chcemy dopasować Ciebie do ludzi o podobnych umiejętnościach, tak aby obie drużyny miały szanse na wygranie meczu.

 • Kalista my love

  Gdyby nie był potrzebny to godzinami można by czekać na mecz chociaż czasami krew człowieka zalewa kiedy widzisz jak graja ludzie którym się nie trafił wymarzony mid tylko supp… Bo on nie jest supp…

 • SOULREAVERPL

  “obie drużyny mają szanse na wygranie meczu” jeśli w jednej druzynie jest autofill a w drugiej nie to odrazu szala zwycięstwa sie zmienia na niekorzyść druzyny z autofilem

 • Carvile

  Wole czekac 10 min na mecz niż po 3 min dostać suppa i przegrać gre już w lobby, czyli stracić 30 min -,-

 • mark00s

  Jaki to problem dodać checkboxa w stylu “Nie chcę zostać autofillowany, tym samym godzę się na dłuższy czas oczekiwania”…?