Data premiery gry Convergence: A League of Legends Story


Reklama

Poznajcie Zaun jako jako jeden z ulubionych bohaterów fanów, Ekko, w tej fabularnej platformówce akcji.


Riot Forge i Double Stallion Games wypuściły dziś nowy zwiastun fabularny i ogłosiły datę premiery CONVERGENCE: A League of Legends Story™, platformówki akcji w 2D dla jednego gracza, w której głównym bohaterem jest Ekko, kontrolujący czas ulubieniec fanów.

CONVERGENCE: A League of Legends Story™ będzie dostępne od 23 maja 2023 r. na Nintendo Switch™, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation®4 (PS4™), PlayStation®5 (PS5™) oraz PC (za pośrednictwem serwisów Steam, GOG.com oraz Epic Games Store).

Video

W CONVERGENCE: A League of Legends Story™ gracze będą przemierzać niesamowity świat Zaun jako Ekko, młody wynalazca z genialnym urządzeniem pozwalającym mu manipulować czasem. Śledźcie podróż Ekko, uwielbianego przez fanów bohatera League of Legends, który odkrywa, że zdolność wpływania na czas wiąże się z wieloma konsekwencjami. Stworzona w studiu Double Stallion Games gra CONVERGENCE to dwuwymiarowa, olśniewająca oprawą graficzną platformówka akcji, która wyróżnia się ostrą i dynamiczną walką oraz wyjątkowym potencjałem eksploracji, możliwej dzięki zdolności Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!