Deadlock najnowszym agentem w VALORANT – opis umiejętności


Nowa agentka Deadlock wkracza do Valorant w kolejnym akcie.


Norweska agentka Deadlock to najnowsza strażniczka w VALORANT, która korzysta z nowatorskich nanoobwodów, aby zabezpieczyć pole walki przed nawet najbardziej zabójczym atakiem. Nic jej nie umknie i nikt nie przetrwa jej bezwzględnej zaciekłości. Wśród jej umiejętności znajdują się:

Video

GravNet (C)

WYPOSAŻ granat GravNet. STRZEL, by rzucić. Naciśnij ALT. STRZAŁ, by rzucić słabszą wersję. GravNet detonuje się po wylądowaniu, a wrogowie znajdujący się w zasięgu jego rażenia są zmuszeni przykucnąć i poruszać się powoli.

Wykrywacz Dźwięku (Q)

WYPOSAŻ Wykrywacz Dźwięku. STRZEL, by ustawić urządzenie. Wykrywacz monitoruje obszar na obecność wrogów wydających dźwięki. Jeśli wykryte zostaną odgłosy kroków, wystrzału lub znaczący hałas, cały obszar podlega ogłuszeniu.

Siatka bariery (E)

WYPOSAŻ dysk Siatki Bariery. STRZEL, by rzucić nim naprzód. Po wylądowaniu, dysk stawia barierę wzdłuż trasy lotu, która blokuje ruch postaci.

Anihilacja (X)

WYPOSAŻ akcelerator nanoobwodów. STRZEL, aby uwolnić impuls nanoobwodów łapiący pierwszego wroga, z którym wejdzie w kontakt. Wróg zostaje otoczony kokonem i jest ciągnięty wzdłuż ścieżki nanoobwodów, po dotarciu do końca której zginie, chyba że zostanie w międzyczasie uwolniony. Kokon z nanoobwodów można zniszczyć.

Video

Akt I odcinka 7 VALORANT wprowadza też zupełnie nową Przepustkę bojową oraz kolekcję skórek Neo Rubież. Inspirowana futurystycznymi kształtami i projektami, ta Przepustka bojowa zawiera elementy takie jak Phantom Kompozytu czy Operator Rumieniec. Inne przedmioty w Przepustce bojowej to między innymi graffiti Labirynt Dymu oraz Sterta Naleśników.

Akt I odcinka 7 VALORANT rozpocznie się 27 czerwca 2023 roku.


Podziel się ze znajomymi!