Destiny 2 za darmo


Destiny 2 świętuje rok obecności na platformie Blizzard Entertainment, Battle.net


Nowi Strażnicy dostają prezent w postaci Destiny 2 w listopadzie – obecni gracze Destiny 2 dostaną ekskluzywny emblemat rocznicowy w grudniu via Battle.net

Wszyscy gracze zostają zaproszeni do uczestnictwa 9-11 listopada w nowym, popularnym trybie Gambit, pierwszej w swoim rodzaju hybrydowej aktywności 4v4 zawartej w Destiny 2: Porzuceni

Destiny 2 przyciągnęło legiony oddanych fanów i od momentu premiery w 2017 roku z przyjemnością grały w nie miliony użytkowników na całym świecie. Teraz grono fanów tego tytułu z pewnością powiększy się, ponieważ nowi Strażnicy mogą wejść do świata Destiny 2 zupełnie za darmo. By uczcić rok obecności na PC, Bungie i Activision we współpracy z Blizzard Entertainment ogłaszają, że między 2 a 18 listopada każdy użytkownik platformy gamingowej Blizzard, Battle.net, który nie nabył jeszcze Destiny 2 – lub każdy dołączający do Battle.net nowy użytkownik – będzie mógł otrzymać grę na własność jako darmowy prezent.

Destiny 2 będzie dostępne do odebrania za darmo przez aplikację Battle.net przez niewiele ponad dwa tygodnie listopada, a po odebraniu gry będzie można ją pobrać. Dla nowych kont Battle.net, stworzonych po godzinie 19:00 2 listopada 2018 roku, wymagane będzie włączenie usługi Blizzard SMS Protect przed odebraniem licencji na grę.  Destiny 2 można odebrać na stronie https://account.blizzard.com/gifts/.

Gracze, który zakupili wcześniej Destiny 2 na PC otrzymają ekskluzywny emblemat, niedostępny nigdzie indziej, który stanie się dostępny w grudniu, by uczcić pierwszą rocznicę obecności gry na Battle.net. Dodatkowo, nowi Strażnicy zyskają możliwość wypróbowania nowego trybu z Destiny 2: Porzuceni, Gambitu, od 9 do 11 listopada 2018, podczas Darmowego Weekendu Gambit. Gambit to hybrydowa aktywność 4v4, będąca częścią dodatku Destiny 2: Porzuceni. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na stronie http://www.DestinyTheGame.com/Battlenet/.

„Wiemy, że fani Destiny, którzy chcą grać na PC, spodziewają się niesamowitego doświadczenia, zarówno grając solo, jak i z przyjaciółmi. Dlatego naszym głównym wyzwaniem było uwzględnianie odmienny wymogów społeczności PC i połączenie społeczności Battle.net i Bungie PC w jedno” – powiedział Steve Cotton, reżyser gry Destiny 2 w Bungie. Dodał też: „Dzięki temu podarunkowi, nie możemy się doczekać na pojawienie się nowych Strażników w naszym uniwersum”.

Definiująca gatunek marka Destiny zyskała globalne uznanie od premiery w 2014, po której nastąpiła rekordowa premiera PC Destiny 2 w 2017, największy debiut na tej platformie w historii Activision Publishing w oparciu o ilość sprzedanych kopii. Stworzone przez Bungie i przeniesione na PC w partnerstwie z Vicarious Visions, Destiny 2 dostarcza całkowicie zoptymalizowanej pod tę platformę rozgrywki ze wsparciem charakterystycznych dla niej funkcji, takich jak: wsparcie rozdzielczości 4K, nielimitowana ilość klatek na sekundę, pełne wsparcie myszki i klawiatury z możliwością indywidualnego mapowania klawiszy, czat tekstowy, dostosowywane pole widzenia, szczegółowy ekran ustawień PC, wsparcie monitorów 21:9 oraz trzech monitorów oraz HDR. W Destiny 2 PC można grać na Windows 7, Windows 8 i Windows 10. W historii opowiadanej w Destiny 2 ostatnie miasto na Ziemi upadło i leży w ruinie. Gracze muszą mistrzowsko opanować nowe umiejętności i broń, by zjednoczyć siły Miasta, ruszyć razem do boju i walczyć z najeźdźcą, by odzyskać swój dom.

W Destiny 2 można grać na komputerach z systemem Windows 7, Windows 8 i Windows 10. Minimalne wymagania systemowe dla wersji PC gry to: procesor Intel Core i3-3250, Intel Pentium G4560 lub AMD FX-4350, oraz karta graficzna GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB lub Radeon HD 7850. Dodatkowo gra wymaga 6GB pamięci RAM, 104GB wolnego miejsca na dysku HDD oraz połączenia internetowego.


Podziel się ze znajomymi!