DLC Continuum dla Call of Duty: Infinite Warfare już dostępne na PlayStation 4


Reklama

Cztery nowe mapy rozgrywki wieloosobowej, w tym stworzona na nowo wizja klasycznej planszy Rust znanej z Modern Warfare 2

Legenda czarnego kina, Pam Grier, dołącza do nowej odsłony kooperacyjnej sagi o zombie, osadzonej w rozbujanym rytmami disco i Kung-Fu Nowym Jorku lat 70. „Shaolin Shuffle”

Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum, drugie rozszerzenie zawartości dla tej najlepiej sprzedającej się w 2016 roku w USA gry (z wyłączeniem gier sprzedawanych w pakietach) jest już dostępne na PlayStation 4 za pośrednictwem PlayStation Network. Stworzony przez Infinity Ward i wydany przez Activision dodatek zawiera cztery nowe, zróżnicowane mapy rozgrywki wieloosobowej przeznaczone dla fanów rywalizacji, w tym klasyczną Rust znaną z Modern Warfare 2, która w nowym wcieleniu zyskała współczesny styl i ultranowoczesny wygląd. Pakiet zawiera także kolejną odsłonę kooperacyjnego trybu Zombie, zatytułowaną Shaolin Shuffle, i osadzony w latach 70. w Nowym Jorku,  gdzie do obsady sagi dołączy Pam Grier, legenda czarnego kina.

„W Continuum nasza ekipa włożyła masę charakterystycznych elementów nadających indywidualny styl każdej z map, tak, by każda potyczka była wciągającą przygodą dla całej drużyny”, powiedział Dave Stohl, szef Infinity Ward. „Shaolin Shuffle przenosi nasz kooperacyjny serial o zombie na zupełnie nowy poziom. Wszystko, co znajdziecie w nowym scenariuszu, od disco-zombie, przez dialogi między postaciami, po elementy wschodnich sztuk walki, zostało przemyślane tak, by porwać graczy do szalonego funky-ekspresu, z którego wysiądą na kolejnej przerażającej stacji i poznają nowy rozdział filmowego horroru popychający dalej historię oryginału.”

W Shaolin Shuffle gracze stawią czoła nowej hordzie nieumarłych panoszących się po Nowym Jorku ery disco. Odwiedzą nowojorskie metro i pełne blichtru kluby nocne, by dotrzeć do centralnego dla fabuły punktu swojej misji – dojo sztuk walki prowadzonego przez „Siostrę z Shaolin”, której twarzy oraz głosu użycza legenda czarnego kina – Pam Grier (m.in. tytułowa Jackie Brown w filmie Quentina Tarantino). Poza znanym doskonale z Call of Duty modelem rozgrywki, Shaolin Shuffle wprowadza do gry cztery unikalne style walki wręcz, każdy z własnym zestawem ciosów i trików zaczerpniętych z klasyki filmów Kung-Fu. Nauczą się ich cztery dostępne dla graczy postaci. W tych rolach – ponownie – Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) tym razem jako „Punkrockowiec”, Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad) jako „Szuja”, Jay Pharoah (Saturday Night Live, Ride Along) jako „Poeta” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako “Cizia z Dyskoteki”. Wszyscy rzuceni zostaną po raz kolejny w nowe realia, by przeżyć nową przygodę. I w ogóle, po prostu: przeżyć.
Poza scenariuszem Zombie, Shaolin Shuffle, DLC Continuum zawiera również następujące mapy rywalizacji wieloosobowej:

  • Turista – ekskluzywny ośrodek spa, położony malowniczo w samym środku gigantycznego szkieletu przedpotopowego stwora. Poza gniazdami snajperskimi rozrzuconymi na przestrzeni położonego centralnie majestatycznego wodospadu, Turista zawiera również ciasne wnętrza, które spodobają się miłośnikom walki w zwarciu. Trójliniowy układ mapy pozwoli na grę w wielu różnych stylach.
  • Scrap – mapa umiejscowiona na porzuconym księżycowym złomowisku to kombinacja taktycznych ścieżek i długich dystansów strzeleckich, która usatysfakcjonuje tak zwolenników walki na dystans jak i bliskich spotkań z przeciwnikiem.
  • Archive – mapa, gdzie nagłe i niespodziewane potyczki narzucają szybkie tempo akcji w post-futurystycznej galerii sztuki, gdzie raz staje się z wrogiem oko w oko, a za chwilę mierzy się do niego z wielkiej odległości na otwartej przestrzeni dziedzińca. Szeroka, trójliniowa plansza.
  • Excess – gracze Modern Warfare 2 bezbłędnie rozpoznają rozkład jednej ze swoich ulubionej map – Rust – w tej odsłonie umieszczonej na dachu wieżowca w tętniącej życiem metropolii, z akcją skoncentrowaną wokół niedużego apartamentu, zachowującą intensywność oryginału.

Zestaw DLC Call of Duty: Infinite Warfare Sabotaż dostępny jest w najlepszej cenie poprzez przepustkę sezonową Call of Duty: Infinite Warfare, która może zostać zakupiona samodzielnie, albo jako część edycji Legacy Pro lub Digital Deluxe. Przepustka sezonowa gwarantuje dostęp w obniżonej cenie do wszystkich czterech zestawów map Call of Duty: Infinite Warfare, jakie zostaną wypuszczone na rynek w 2017. Jej posiadacze otrzymają także 10 rzadkich zrzutów zapasów przy zakupie, a także 1000 jednostek Złomu do tworzenia nowych prototypowych broni.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!