Dodatek do Battlefield Hardline można już pobrać za darmo

Battlefield

Reklama

Dodatek „Bezprawie” można już pobrać na wszystkie platformy kompletnie za darmo.


Pod koniec roku swoją premierę będzie miał Battlefield 1. W oczekiwaniu na to wydarzenie, EA postanowiło urozmaicić te kilka miesięcy fanom serii. W ciągu kilku miesięcy studio będzie udostępniać wszystkim posiadaczom Battlefield 4 oraz Battlefield Hardline dodatki za darmo na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i w Origin na PC.

W dniach 26 lipca – 2 sierpnia możesz pobrać dodatek Battlefield Hardline: Bezprawie za darmo. Wykończ każdego, kto stanie ci na drodze – graj na czterech nowych mapach i wypróbuj nowy tryb „Łowca nagród”. Pośpiesz się jednak, bo tę nagrodę możesz zgarnąć za darmo tylko do 2 sierpnia.

CZTERY WYBUCHOWE MAPY

Walcz na czterech nowych mapach: Dzicz, Stan zagrożenia, Patrol i Wyprzedaż. Gliniarze myślą, że ulice należą do nich. Gangsterzy nie pozwolą, by cokolwiek pokrzyżowało ich plany.

NOWY TRYB GRY: „ŁOWCA NAGRÓD”

Tryb „Łowca nagród” jest oparty na intensywnej walce bez użycia pojazdów, w której celem każdej z drużyn jest zebranie jak największej liczby monet. Gdy postać gracza zostaje zabita, pozostawia przy swoich zwłokach monetę w kolorze własnej drużyny. Aby zdobyć punkty dla sojuszników, należy podnosić monety pozostawione przez wrogów.

NOWE MASKI

Strzeż prawa w wielkim stylu dzięki czterem policyjnym nakryciom głowy lub stosuj prawo dżungli, kryjąc się za maską królika albo goryla. Każda maska daje inną premię do PD.

Reklama
Czytaj więcej