Dodatek do Battlefield Hardline można już pobrać za darmo


Dodatek „Bezprawie” można już pobrać na wszystkie platformy kompletnie za darmo.


Pod koniec roku swoją premierę będzie miał Battlefield 1. W oczekiwaniu na to wydarzenie, EA postanowiło urozmaicić te kilka miesięcy fanom serii. W ciągu kilku miesięcy studio będzie udostępniać wszystkim posiadaczom Battlefield 4 oraz Battlefield Hardline dodatki za darmo na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i w Origin na PC.

W dniach 26 lipca – 2 sierpnia możesz pobrać dodatek Battlefield Hardline: Bezprawie za darmo. Wykończ każdego, kto stanie ci na drodze – graj na czterech nowych mapach i wypróbuj nowy tryb „Łowca nagród”. Pośpiesz się jednak, bo tę nagrodę możesz zgarnąć za darmo tylko do 2 sierpnia.

CZTERY WYBUCHOWE MAPY

Walcz na czterech nowych mapach: Dzicz, Stan zagrożenia, Patrol i Wyprzedaż. Gliniarze myślą, że ulice należą do nich. Gangsterzy nie pozwolą, by cokolwiek pokrzyżowało ich plany.

NOWY TRYB GRY: „ŁOWCA NAGRÓD”

Tryb „Łowca nagród” jest oparty na intensywnej walce bez użycia pojazdów, w której celem każdej z drużyn jest zebranie jak największej liczby monet. Gdy postać gracza zostaje zabita, pozostawia przy swoich zwłokach monetę w kolorze własnej drużyny. Aby zdobyć punkty dla sojuszników, należy podnosić monety pozostawione przez wrogów.

NOWE MASKI

Strzeż prawa w wielkim stylu dzięki czterem policyjnym nakryciom głowy lub stosuj prawo dżungli, kryjąc się za maską królika albo goryla. Każda maska daje inną premię do PD.


Podziel się ze znajomymi!