Drama: Nitro, PompaTeam oszukiwało swoich widzów?


Reklama

W ostatnim czasie wybucha dużo afer w związku ze stronami do obstawiania meczów w grach komputerowych. Okazuje się, że prawdopodobnie mamy podobną sytuację również w Polsce – CSBETGO.


W Counter Strike: Global Offensive ogromną rolę odgrywają skórki. Chęć posiadania jak najlepszych i jak najbardziej wartościowych skinów często bywa zgubna. Wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek próbowali swoich sił w ruletkach, czy grach losowych dedykowanych właśnie CS:GO.

Ostatnio wyszły na jaw przekręty zagranicznych twórców. Według dostępnych w sieci informacji, mieli oni manipulować losowanymi skinami w taki sposób, by na ich koncie pojawiały się wartościowe przedmioty.

PompaTeam


Dzisiaj Mervo nagrał film traktujący o PompaTeam. Materiał sugeruje, że za stroną CSBETGO stoi PompaTeam.

PompaTeam – Kim są

  • Isamu
  • Nitro
  • Graczol
  • Nymfa
  • Natural
  • Miszczu
  • Sandra

Okazuje się, że do serwisu przypisany jest ten sam serwer pocztowy, do wszystkich stron internetowych jakkolwiek powiązanych z PompaTeam.

csbetgo scbetgo

Regulamin


Kolejną kwestią jest regulamin. Na stronie CSBETGO.com wyraźnie napisane jest:

This page is available only for Ukrainians. If you want play in countries where gambling is illegal, you do so at your own risk.

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla Ukraińców. Jeżeli korzystasz z niej z kraju, w którym hazard jest zabroniony, robisz to na własne ryzyko.

Tymczasem cały PompaTeam grał i promował serwis będąc w Polsce.

@Aktualizacja

O sprawie wypowiedział się NitroZyniak, stwierdzając, że jedynie użyczył swojego serwera i w żaden sposób nie ingerował w prowadzenie serwisu. Rola PompaTeam ograniczała się do promocji CSBETGO, jednej z wielu stron tego typu, promowanych przez tę grupę.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!