Za dubbing w Battlefield 1 będą odpowiedzialni Rock & Rojo & Izak!


Wszystkie się można było spodziewać, ale że Rock, Rojo i Izak będą podkładać głos w polskiej wersji Battlefield 1?


Rojo na swoim oficjalnym profilu Facebook poinformował, że razem z Rockiem i Izakiem będą odpowiedzialni za polską wersję trybu wieloosobowego w nadchodzącym wielkimi krokami BF1.

Moi drodzy, najwyższa pora zrzucić zasłonę tajemnicy. Trio Rock & Rojo & Izak będzie odpowiedzialne za polski dubbing trybu wieloosobowego gry Battlefield 1! Jesteśmy już po ostatecznych nagraniach, które w ocenie ekspertów wypadły świetnie. Bardzo nas to cieszy, bo daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Maksymalne wczucie i emocjonalne zaangażowanie. Nie było to specjalnie trudne, bo siedzimy w tego typu grach na co dzień plus moje wydawanie komend na PZR-ach również dało swoje. Każdy ma inny głos, ale na swój sposób tak samo przekonujący. Np. gdy zamykałem oczy podczas zgrywania odzywek Rocka – byłem zachwycony jak bardzo on do BF pasuje. Możecie więc spać spokojnie. Od graczy dla graczy. Dla nas mega wyróżnienie, dla Was coś, co znacie. Już widzę te nagrywki z multi:)

Z tego co czytamy, wyniki są świetne. Pytanie tylko, jak przyjmą to gracze. Jednocześnie jesteśmy świadkami dużych zmian. Coraz częściej YouTuberzy angażowani są nie tylko do kampanii internetowych, ale także do dubbingów czy reklam niezwiązanych ze światem internetu.


Podziel się ze znajomymi!