Dzień Dravena 2016


Draven dzisiaj postanowił zrobić własną imprezę, na którą otrzymaliście już wcześniej zaproszenie. Draven przygotował nowe skórki, podmieni Wam głowy na każdym trybie, dodał nowe ikonki, a także zupełnie nowe unikalne zestawy skórek. Miłej zabawy!

Jedyna skórka, która się liczy

DRAVEN DRAVEN
KLASYCZNA | DOSTĘPNA DO 8:59 CZASU POLSKIEGO 12.04
5000 RP | 500 RP (90% taniej)

Legendarna? Nic specjalnego. Super? Beznadzieja. Doskonała uroda Dravena Dravena zadaje kłam istniejącym w League kategoriom, podobnie jak jego wirujące topory ignorują tych, którzy proszą „Nie rzucaj we mnie toporami”. Jedyna kategoria skórek, która nadaje się dla Dravena Dravena to ta, którą Draven wymyślił dokładnie w tym momencie: groteskowe skórki.

Draven Draven to pierwsza (i jedyna) skórka w tej kategorii, dostępna we wspaniałomyślnie niskiej cenie 5000 RP.

A to nie koniec!

Aby umożliwić wam świętowanie Dnia Dravena w odpowiedni sposób, Draven obniża cenę Dravena Dravena do 500 RP. Dzięki Draven! Nie musicie dziękować, wszyscy niebędący Dravenem! Draven Draven odjedzie w stronę przysłowiowego (metaforycznego?) zachodzącego słońca o 8:59 czasu polskiego 12 kwietnia – podziwiajcie więc jego draveńską mość, póki macie taką możliwość.

 

WITAMY W LEAGUE OF DRAVEN

W tegoroczny Dzień Dravena nasz bohater podmieni głowy wszystkich bohaterów na jedyną głowę zaaprobowaną przez siebie: Dravena (rzecz jasna). Niebezpiecznie wytworna łepetyna don Dravena rządzi w zwykłej kolejce z wyborem w ciemno, ARAM-ie oraz na Twisted Treeline od teraz do godziny 8:59 czasu polskiego 4 kwietnia. Witamy w League of Draven.

ISTOTNE SPRAWY DRAVENA

(I INNE, NIEISTOTNE SPRAWY)

IKONA IKONA DRAVENA DRAVENA
250 RP / 1500 PZ
DO 8:59 CZASU POLSKIEGO 12 KWIETNIA

MIAUKONA
250 RP

IKONA URF KENCHA
250 RP

IKONA NA PEWNO NIE VEL’KOZ
250 RP

IKONA ZWYCIĘSTWORÓW DRAVENA*
ODBLOKUJESZ DLA SWOJEGO KONTA, WYSYŁAJĄC JAKIKOLWIEK PREZENT DO 8:59 CZASU POLSKIEGO 12 KWIETNIA

IKONA DRAAAAVENA*
ODBLOKUJESZ DLA SWOJEGO KONTA, BIORĄC UDZIAŁ W LEGENDARNYCH TOPORACH DRAVENA DO 8:59 CZASU POLSKIEGO 12 KWIETNIA

*Ikony zostaną przyznane, kiedy 12 kwietnia o 8:59 czasu polskiego zakończy się impreza Dnia Dravena.

MODELOWO PRZYSTOJNE STWORY

Niczym kowboj ujeżdżający dzikiego konia, modelowo przystojne stwory Dravena udają się do zwykłej kolejki z wyborem w ciemno, do ARAM-u oraz na Twisted Treeline – i to szybciej, niż butelkowy fajerwerk umoczony w oleju z geparda; i będą z nami do 8:59 czasu polskiego 4 kwietnia.

LEGENDARNE WIRUJĄCE TOPORY DRAVENA

1.04 – 12.04

Jeśli kupicie lub otrzymacie legendarną skórkę albo superskórkę podczas obchodów Dnia Dravena, odblokujecie darmową tajemniczą skórkę! Jeśli ta tajemnicza skórka okaże się być legendarną skórką bądź superskórką, to legendarne wirujące topory Dravena nie przestaną wirować, odblokowując wam kolejną tajemniczą skórkę.

Draven w całej swej dobroci i wspaniałości podwaja również waszą szansę na znalezienie legendarnej skórki przy odblokowywaniu każdej tajemniczej skórki uzyskanej dzięki legendarnym wirującym toporom.

Ponadto, jeśli kupicie lub otrzymacie legendarną skórkę albo superskórkę od teraz do 8:59 czasu polskiego 12.04, odblokujecie darmową Ikonę Draaaavena. Ikona zostanie wam przekazana po zakończeniu obchodów Dnia Dravena.

ZESTAWY AKCEPTOWANE PRZEZ DRAVENA


Podziel się ze znajomymi!