Fantasy LCS jest już dostępne


Rozpocznijcie swoją podróż do e-sportowej chwały w Fantasy LCS. Wytypujcie wyniki już teraz.

W skrócie:

  • Fantasy LCS jest już dostępne.
  • Wytypujcie wyniki.
  • Punktacja została zaktualizowana, ponieważ zespoły w NA LCS i EU LCS będą teraz grać do jednego zwycięstwa.

Rozpocznijcie swoją podróż do e-sportowej chwały w Fantasy LCS. Wybory już się zaczęły, więc możecie zebrać swoją drużynę marzeń na 1. tydzień, nim rozgrywki EU LCS rozpoczną się w piątek 19 stycznia.


Jak mogę rozpocząć?

Udajcie się na stronę internetową Fantasy LCS, aby stworzyć ligę lub dołączyć do istniejącej. Gdy wasza liga będzie już pełna, jej właściciel będzie mógł zacząć draft. Wy i wasi przeciwnicy będziecie musieli wybrać przynajmniej jednego gracza na każdą pozycję w drużynie. Wybierzecie również trzech graczy rezerwowych.

Zmagając się z przeciwnikami, w każdym tygodniu wybierzecie nowy skład, który, waszym zdaniem, poradzi sobie najlepiej. Wygrywa zestawienie z najwyższym wynikiem. Zdobycie najlepszego rezultatu w swojej lidze oznacza otrzymanie tytułu mistrza.

Jakie są zasady przyznawania punktów?

Po powrocie do formatu do jednego zwycięstwa punktacja będzie dużo bardziej oczywista niż we wcześniejszych splitach. W każdym tygodniu gracze i drużyny, które wytypujecie, będą zdobywać punkty za każdą rozegraną grę. Jak wygląda zdobywanie punktów? Przeczytajcie Poradnik, jak grać, żeby zobaczyć szczegóły na temat punktacji.

Zmiany składu

Wasi gracze zostaną zatwierdzeni w waszym składzie każdego tygodnia wraz z rozpoczęciem gier, więc upewnijcie się, że dokonacie wszelkich zmian zanim zacznie się pierwsza gra weekendu. Możecie przemieszczać graczy między początkowym składem a ławką rezerwowych i wymieniać graczy między waszym składem a wolnymi graczami lub innymi drużynami. Zwróćcie uwagę na rozszerzone składy NA LCS, ponieważ może w nich zajść większa rotacja zawodników niż miało to miejsce w poprzednich splitach.

Gram po raz pierwszy. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, przeczytajcie Poradnik, jak grać.

Gdzie mogę znaleźć ludzi do wspólnej gry?

Sprawdźcie subreddita Fantasy LCS lub Fora.

Z których przeglądarek mogę korzystać?

Fantasy LCS obsługiwane jest tylko przez przeglądarki Chrome, Microsoft Edge i Firefox, więc sprawdźcie, czy macie zainstalowaną którąś z nich.

 


Dobrej zabawy, powodzenia i do zobaczenia na polu bitwy!

Tom Martell jest starszym menedżerem naszego zespołu ds. e-sportu i pełni rolę kierowniczą oraz zapewnia wsparcie strategiczne wielu inicjatyw. Gdy Tom nie dostaje łomotu w League, dorabia sobie jako zawodowy gracz w Magic the Gathering. Możecie go znaleźć na Twitterze pod @TomMartell.


Podziel się ze znajomymi!