FPX wybrało bohaterów, którzy otrzymają skiny


Zawodnicy FPX określili się co do zwycięskich skórek.


Praktycznie wszyscy gracze FPX wybrali już swoje drużynowe skórki. Został tylko DoinB, który na wczorajszym streamie ujawnił, o jaką postać poprosił Riot. Okazuje się, że gracz naciskał szczególnie na Yasuo.

Wszyscy na Twitterze pisali o Nautilusie, ale gracz od razu odpowiedział, że nie ma na to szans. „Co Wy, gracie na supporcie? Nikt nie gra tym na midzie”. Potem naprawdę się zaczęło. Ostatecznie poznaliśmy wybór Doinba, jakim okazał się być…

Poprosiłem o skórki dla Yasuo, Malphite i Ryze, ale nie wiem co zrobi Riot. Naprawdę chciałbym Yasuo! Chce wygrać kolejne Mistrzostwa z moim skinem Yasuo.

Malphite miał się pojawić dlatego, że jest to jedyna postać, jaką w LoLa potrafi grać żona zawodnika.

Ona może grać nim na topie, w junlge, na bocie i na supporcie – śmiał się Doinb.

Jeżeli chodzi o Ryze, to raczej była taka dość luźna propozycja, pewnie się nie sprawdzi, bo ma już skina. Największe szanse poważnie ma Yasuo. Doinb chce udowodnić, że kilka wpadek to kompletny przypadek i umie tym bohaterem robić prawdziwe cuda. Jak sam mówi, jest gotowy nawet na grę nim w finale kolejnych Worlds.

Skórki FPX 2019

  • DoinB: Yasuo
  • Tian: Lee Sin
  • Crisp: Thresh
  • GimGoon: Gangplank
  • Lwx: Kai’Sa lub Vayne

Oczywiście ostatecznie zdecyduje Riot, którzy bohaterowie otrzymają zwycięskiego skina, ale największe szanse na wybranie mają postacie zasugerowane przez zawodników.


Podziel się ze znajomymi!