Frostpunk – gra warta… odwiedzenia Biedronki


Długie jesienne wieczory nie muszą być nudne! Dla wszystkich poszukiwaczy przygód, miłośników akcji i wielkich strategów mamy dobre wieści. Biedronka rusza z kolejną ofertą gier na PC, PlayStation 3 i 4 oraz Xbox 360 i Xbox One. Jest z czego wybierać – w sumie do sieci już od 24 września trafi ponad 60 różnych tytułów, w cenie już od 39,99 zł/szt.

Dzięki najnowszej ofercie gier w Biedronce będzie można uzupełnić domowe zasoby zarówno o nowości, które swoją premierę miały w tym roku, jak i propozycje od lat cieszące się popularnością wśród graczy.

Od poniedziałku w Biedronce dostępne będą gry strategiczno-przygodowe w świetnej cenie 59,90 zł/szt., np. Frostpunk na PC, która zadebiutowała na rynku zaledwie w kwietniu br. Na półkach sieci znajdą się też gry akcji, m.in. osadzona w czasach starożytnej Grecji i Egiptu gra Titan Quest na XBOX One czy PS4. Klienci Biedronki będą mogli też sięgnąć po Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Rising Tide na PC.

Na miłośników turowych gier strategicznych czekać będzie gra Worms W.M.D. w cenie 39,99 zł/szt., a fanów przygód ucieszy Lego Star Wars: Przebudzenie mocy na PC w cenie 39,99 zł/szt. Miłośników wirtualnych ciężarówek zainteresuje zestaw Euro Truck Simulator 2. Edycja legendarna w cenie 59,90 zł/szt., a fanów tematyki sportowej kolejna część najpopularniejszej serii gier o koszykówce – NBA 2K17 na wielu nośnikach, od PC w cenie 39,99 zł/szt. po konsole XBOX One za 59,90 zł/szt.

Dzięki obecności sklepów Biedronka w ponad tysiącu miejscowości, nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona graczy z całej Polski. Tym bardziej, że mogą po nią sięgnąć zarówno posiadacze PlayStation 3 i 4, jak i konsol Xbox One i Xbox 360 oraz PC. Jak zwykle zadbaliśmy też o biedronkowe ceny, dlatego każdy gracz powinien być usatysfakcjonowany – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę gier w sieci Biedronka.

Oferta dostępna będzie w sklepach Biedronka od 24.09 do 7.10 br. lub do wyczerpania zapasów. Asortyment różni się w zależności od sklepu. Więcej informacji na temat aktualnej oferty kulturalnej na stronie internetowej: www.biedronka.pl, w zakładce „Rozrywka”.


Podziel się ze znajomymi!