Garen i Azir otrzymują buffa i skórki


Patch 7.1 zostanie wydany dopiero w styczniu, przez przerwę świąteczną nie będzie działo się nic, jednak można spodziewać się drobnych nowości i poprawek w balansie na serwerze testowym. Społeczność znalazła temat, który cieszy się dużym zainteresowaniem – jednoczesne wzmocnienie bohaterów i wypuszczanie do nich skórek.

Najzabawniejsze było, gdy pracowaliśmy nad buffami Azira i Afic spytał się mnie „Wiesz, że Azir otrzyma skórkę? Zaraz pojawią się tematy spiskowe jeżeli go wzmocnimy”. Na początku chciałem porzucić zmiany, ponieważ chiński cesarz jest niesamowity.
Biorąc pod uwagę wydawanie ~3 skórek i zmiany ~5 bohaterów co patch, to jest to nieuniknione.
Czy ktoś może zrobić zestawienie bohaterów wzmocnionych i osłabionych w momencie wydania nowych skórek? Jestem ciekawy, ponieważ jak już wcześniej wspomniano, zespół odpowiedzialny za skórki i grę nie przebywają nawet razem.
Zwykły 2 tygodniowy cykl (cykl pracy) składa się ze zmian w zakresie projektowania, rozgrywki i ich projektów balansu, sprawdzanie którzy bohaterowie radzą sobie zbyt dobrze w rękach doświadczonych graczy i idziemy dalej.
Jedyne co może się stać to wypuszczenie skórki bez testów, a następnie otrzymaniu informacji zwrotnych, które pomogą projektantowi umieścić danego bohatera na liście obserwacyjnej. Biorąc pod uwagę 135 bohaterów, to nadal może być za mało.

Wpływ na to może mieć także osłabianie 30% najmocniejszych bohaterów i lekkie wzmocnienie pozostałych.


Podziel się ze znajomymi!