Gen.G wygrywa 400 000 dolarów w pierwszym turnieju PUBG Global Invitational


Gen.G zdobywa nagrodę w wysokości 400 000 dolarów w pierwszym światowym turnieju PUBG Global Invitational


Zawodnicy Team Razer zdobyli również dodatkowe 600 000 dolarów, z przeznaczeniem na cele charytatywne, w kategorii Charity Showdown

Południowokoreański zespół Gen.G osiągnął historyczny sukces podczas ostatniego weekendu, zajmujące dwa pierwsze miejsca (w dwóch z trzech kategorii) w trakcie pierwszego turnieju PUBG Global Invitational 2018

Turniej został zorganizowany przez PUBG Corporation i odbywał się w dniach 25-29 lipca, w Berlinie. 20 profesjonalnych zespołów z całego świata walczyło o podział nagród z puli wynoszącej 2 miliony dolarów.

W kategorii Third-Person Perspective Gen.G pokonało 19 innych drużyn i zdobyło nagrodę w wysokości 400 000 dolarów.

W kategorii Charity Showdown, dwaj zawodnicy z Gen.G – Simsn oraz EscA, wraz z popularnymi streamerami z Korei – Evermore i JuanKorean, stanęli do walki o nagrodę pieniężną, którą mogli przeznaczyć na wyznaczone przez siebie cele charytatywne.

Chociaż wyżej wymieniona czwórka nigdy wcześniej ze sobą nie trenowała, to ich indywidualne umiejętności połączone z doskonałą pracą zespołową pozwoliły im na pokonanie 75 innych graczy i zdobycie 600 000 dolarów.

Gen.G Gold jest częścią Team Razer, elitarnej grupy profesjonalnych esportowców, obejmującej 18 drużyn z 30 krajów i grających w 25 gry.

Wyposażeni w wysokiej jakości myszki, klawiatury, zestawy słuchawkowe oraz inny sprzęt, pochodzące od Razera, zawodnicy Team Razer zdominowali rywalizację podczas największych i najbardziej wymagających turniejów esportowych na świecie.


Podziel się ze znajomymi!