Głosujcie na akcje charytatywne


Wybierzcie, kogo chcecie wesprzeć! Wybrana organizacja charytatywna otrzyma 50% z puli dotacji.

W tym roku honorowa walka wpłynie na życia ludzi na całym świecie. Wykorzystamy 25% zysków ze sprzedaży Mistrzowskiej Ashe i skórki Totemu Mistrzostw 2017, aby stworzyć fundusz charytatywny. Zagłosujcie już teraz na organizację charytatywną, którą najbardziej chcecie wesprzeć, używając zakładki „Głosuj na organizację charytatywną” w kliencie. Organizacja z największą liczbą głosów otrzyma 50% zebranych pieniędzy, a reszta zostanie podzielona między dwie pozostałe. Każdy gracz będzie mógł oddać jeden głos, a ten zostanie pomnożony w zależności od poziomu honoru gracza:

Poziom 3. i niżej = x1 Poziom 4. = x1,5 Poziom 5 = x2

Jak każda z organizacji wykorzysta pieniądze

BasicNeeds pomaga osobom z zaburzeniami psychicznymi, neurologicznymi i problemami z nadużyciem substancji. Stworzą zrównoważone programy w trzech kolejnych krajach, chcąc pomóc dalszym tysiącom ludzi z zaburzeniami psychicznymi w przeciągu kolejnych trzech lat.

Learning Equality umożliwia dostęp do wysokiej jakości edukacji w społeczeństwach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Zamierzają dalej rozwijać i opublikować platformę do nauki offline Kolibri, która zapewni uczniom z ponad 175 krajów bogate doświadczenie w pracy w środowisku multimedialnym.

The Raspberry Pi Foundation tworzy CoderDojos, które są globalnymi sieciami darmowych, prowadzonych przez woluntariuszy i opartych na społecznościach klubów koderskich dla młodych ludzi w wieku od 7 do 17 lat. Otworzą dodatkowe 5 000 klubów dla programistów w różnych miejscach w Ameryce Południowej, Indiach, Chinach i wschodniej Afryce.

Głosowanie kończy się o 8:59 CET 6 listopada 2017 r.

Każdy głos się liczy i każde kupno Mistrzowskiej Ashe i skórki Totemu Mistrzostw 2017 zwiększa pulę dotacji. Obie skórki dostępne są w sklepie League do 8:59 CET 6 listopada 2017 r. Łączną ilość pieniędzy zgromadzonych na funduszu i organizację, która otrzymała najwięcej głosów ogłosimy, kiedy zakończy się głosowanie i sprzedaż skórek. Dziękujemy za wsparcie dla tych organizacji i głosujcie z honorem.


Podziel się ze znajomymi!