PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

League of Legends

League of Legends to stworzona przez Riot Games gra typu MOBA. Obecnie jest to najpopularniejszy tytuł tego gatunku. Publikujemy najszybciej informacje ze świata gry, serwera testowego PBE i profesjonalnej sceny. Znajdziesz tu newsy, poradniki, tier listy i podobne.

Top 10 bohaterów w patchu 8.10

Po przeanalizowaniu kilku milionów gier w dywizjach platyna+ przez ostatnie kilka dni możemy podzielić się z wami dziesięcioma najlepszymi bohaterami w patchu 8.10 w trzech kategoriach – największym współczynnikiem wybranych gier, najczęściej...

Zwiastun Clash

Walczcie o trofeum w Clash — nowym turniejowym trybie dla drużyn w League. Zbierzcie drużynę i miażdżcie wrogów w meczach pojedynczej eliminacji by zdobyć chwałę i nagrody. Stwórzcie drużynę już teraz. Turniej zaczyna się 25 maja.

Przedmioty wojowników w 8.12

Riot chce poprawić pozycje wojowników przez zmiany przedmiotów i dodanie dwóch nowych. Wielu graczy buduje często zbyt dużo przedmiotów defensywnych ograniczając swój potencjał, ma się to zmienić dzięki nowym przedmiotom.

Nadchodzące poprawki dżungli

Ostatnio wielu graczy narzekało na ostatnie zmiany dżungli. Riot uważnie przyglądał się temu problemowi i już w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się pierwszych poprawek. Korekty zmian w dżungli ujrzymy w patchu 8.11.