Jak zdobyć dostęp do bety VALORANT?


Oto w jaki sposób zapewnić sobie dostęp do bety VALORANT.


Zamknięta beta VALORANT startuje dopiero 7 kwietnia około godziny 15:00, ale już od dzisiaj (03.04) od godziny 19:00 można zdobyć dostęp do gry.

Głównie o czym należy pamiętać, to połączone konto Twitch z kontem Riotu. Zachowanie gracza może mieć wpływ na otrzymanie dostępu.

  • Wejdź na Twitcha tutaj i znajdź Riot Games.
  • Zaloguj się do swojego konta Riot Games.

Po czym od godziny 19:00 do około 3:00 będzie można otrzymać dostęp. Nie wszystkie streamy zapewnią dropy, najlepiej jest sprawdzać opis pod kanałem, który powinien wskazywać na możliwość zdobycia dropa.

Jak wygląda otrzymanie dostępu?

Po jakimś czasie oglądania streamerów z Valorant, na twoim koncie powinien znaleźć się specjalny drop z dostępem do gry. Po otrzymaniu dostępu powinno pojawić się powiadomienie na Twitchu.

Kiedy będzie można zdobyć dostęp? Dzisiaj od godziny 19:00. Jutro, tj. 4 do 6 kwietnia nie będzie można otrzymać dropów. Zostaną włączone ponownie dopiero 7 kwietnia – wtedy też ruszy beta.

  • od 3.04 godz. 19:00 do 04.04 godz. ~03:00
  • od 07.04 godz. ~15:00

Co jeżeli się uda? Wracacie na oficjalną stronę, z której pobierzecie VALORANT. Włączy się on jednak dopiero 7 kwietnia.

Streamerzy VALORANT

Możemy oglądać polskich, lub zagranicznych streamerów. Na liście polskich twórców z włączonymi dropami znaleźli się:

Jednocześnie pamiętajcie, że nie ma kanałów z większą szansą na dropy, zostawienie subskrypcji, czy obserwowanie kanału nie ma żadnego wpływu.


Podziel się ze znajomymi!