Jedynka bez Battleloga?


Reklama

Według najnowszych doniesień, z oficjalnego newsa ekipy Better Battlelog (wtyczki, która upiększa i dodaje nowe funkcje Battleloga) możemy dowiedzieć się, że Battlefield 1 zostanie pozbawiony przeglądarkowej wersji Battleloga. Powód?

Zacznijmy od tego, że wcześniej wspomniana ekipa długo przed premierą Battlefield Hardline, grzebiąc w plikach odkryła aktualizację Battleloga, która zwiastowała nadejście nowego shootera od DICE. To właśnie ci ludzie,  którzy po raz pierwszy ujawnili informacje o Hardline są w 95% przekonani, że Battlefield 1 pozbawiony zostanie tego wyjątkowego centrum społecznościowego w edycji przeglądarkowej.

Jednym z powodów wysuwania takich wniosków jest brak jakiejkolwiek informacji o Battlelogu na oficjalnej stronie Battlefield.com, a także w materiałach promujących grę. W przypadku Hardline, 4 oraz 3 pojawiały się kampanie dedykowane Battlelogowi, teraz jest jedynie cisza.

Kolejna sprawa to potwierdzenie przeglądarki serwerów. Nie wspomniano tutaj o Battlelogu, jedynie o tym, że Battlefield 1 będzie wspierać ową przeglądarkę.

Według twórców wtyczki, Battlelog lub jego następca pojawi się bezpośrednio w grze, tak jak miało to miejsce kilka lat temu w Battlefield: Bad Company 2.

Oczywiście jakby nie patrzeć to są to nadal jedynie przypuszczenia. Electronic Arts nie wydało w tej sprawie żadnego oficjalnego oświadczenia.

 

Reklama

Podziel się ze znajomymi!