Karnet bojowy w Dota 2 wnosi masę nowości!


Reklama

Zaprezentowano nowy karnet bojowy na 2018 rok do Dota 2!


Valve tym razem zaszalało i dzięki zebraniu ponad 14 milionów dolarów, studio mogło sobie pozwolić na dodatkowe usprawnienia. Pula nagród na turnieje odciążyła developerów, którzy skupili się na nowościach do karnetu bojowego.

Dota 2 – Przepustka Bitewna The International

Przepustka wprowadziła:

The Underhollow

Przedrzyjcie się przez labirynt wypełniony potworami, dziwami i innymi zespołami składającymi się z 3 graczy w poszukiwaniu najrzadszego sera Roshana i sprawcie, byście byli ostatnią drużyną przy życiu. Musicie ostrożnie stąpać, by zdobyć PD i złoto potrzebne do pokonania swoich przeciwników.

Wędrówka Grotołaza

Zejdź w głąb jaskiń pod dorzeczem i zawalcz o fortunę i sławę. Wystarczy wygrać zwykłe mecze w Dota 2 wyznaczonymi bohaterami, aby móc eksplorować głębsze części pieczar. Kiedy stawką są ekskluzywne zestawy przedmiotów, dodatkowe Punkty Bitewne, a nawet kosmicznie rzadki Jadeitowy Mały Roshan, każda gra jest kolejnym krokiem w kierunku bogactwa.

Tryb Mutacji

Magia Starożytnych oszalała i prawa natury zostały pogwałcone. Wejdź do kolejki mutacji – nowego, nierankingowego trybu gry z szerokim wachlarzem losowych modyfikatorów rozgrywki, od globalnego Rupture po możliwość wskrzeszania swoich towarzyszy. Modyfikatory zmieniają się codziennie, więc musisz czym prędzej zniszczyć wrogiego Starożytnego i zatrzymać to całe szaleństwo.

Spraye

Od teraz możesz powiedzieć, co myślisz, nie otwierając nawet ust. Dzięki nowym sprayom do koła czatu możesz namalować obrazki na mapie i pokazać swoje uczucia przeciwnikom oraz znajomym.

Wyzwanie drużyunowe

Nadszedł czas dowiedzieć się, czy jesteście w stanie pokonać lepszych od siebie. W miarę ulepszania Przepustki Bitewnej otrzymasz żetony wyzwania drużynowego. Wydaj jeden z nich, by cały zespół stanął w szranki w rankingowym meczu z trudniejszą drużyną. Pokonajcie ją, by uzyskać potężną premię do MMR i dodatkowe Punkty Bitewne.

Wyszukiwanie gier z rolami

Od teraz posiadacze przepustek mogą wybrać swoją preferowaną ścieżkę przed rozpoczęciem wyszukiwania gry. Po prostu wejdź do nowego trybu rankingowego z rolami z wybraną jedną ze ścieżek – bezpieczną, środkową, trudną lub wsparcia. System połączy odpowiednie osoby w zespół i pokaże każdemu graczowi jego pozycję w drużynie podczas fazy strategicznej. Wciąż możesz wybrać bohatera pasującego do twoich upodobań, ale teraz możesz stworzyć taktykę, wiedząc role twoich sojuszników w drużynie.


I wiele innych, o których przekonacie się kupując przepustkę, która kosztuje około 10 dolarów na pierwszym poziomie.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!