Kolejna zapowiedź? [Aktualizacja]


Niektórzy bohaterowie mają pozmieniane tła na swoich stronach. Ich grafiki są otoczone mgłą oraz błyskami. Zapewne jest to zapowiedź czegoś nowego, tylko pytanie czego. Pod uwagę należy wziąć zbliżające się halloween, jednak do niego pozostało jeszcze trochę czasu. Natomiast strona Azira wydaje się być niekompletna. Postacie u których można znaleźć tajemnicze tło: Xerath, Zed, Cassiopeia, Lissandra, LeBlanc, Twisted Fate, Hecarim.

Na Splashu Twisted Fate karty stały się białe, a w ręce trzyma kartę z chińskimi znakami, natomiast na ścianie za nim widnieje napis Azir.

Aktualizacja: Napis na czerwonej karcie TFa to Shin
bg-twistedfate[1]

Splash Art Zeda także uległ zmianom.
bg-zed

Za Hecarimem, również coś się pojawiło.

bg-leblanc[1]

Skrzydła Kayle stały się czerwone jak i płomienie Branda.

bg-kayle[1]

bg-brand[1]

Nie wiadomo czy będzie to nowa postać czyli Ao Shin, ponieważ ten miał nie pojawić się w tym roku.

[label variation=”label-success”]Aktualizacja 16/10 21:20[/label]

Wygląda na to, że to nie koniec zmian, na splashach kolejnych postaci widoczne są zmiany: Thresh, Warwick, Kennen, Nami, Cho’Gath, Draven, Blitcrank, Jarvan IV, Zac, Caitlyn, Graves, Anivia, Alistar, Jayce, Janna, Lucian, Lux
[label variation=”label-success”]Aktualizacja 17/10 10:12[/label]
Na reddicie miała konto osoba o nicku WhyRenektonWhy (dostał bana lub konto zostało usunięte), przepowiedział on nadejście URFa oraz Gnara z miesięcznym wyprzedzeniem, twierdził też, że pojawi się nowy AD-Carry o nazwie Kalista, cechuje go dym i będzie używał włóczni jako broni. Jednak to są jedynie plotki i nie zostały potwierdzone oficjalnie, więc nie należy tego traktować w pełni poważnie.


Podziel się ze znajomymi!

41 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Racja, czerwona karta jest inna. Co do wymienionych postaci to niektóre mają ucięty kawałek historii nie mają niektórych filmików, a bohaterów nie łączy tak naprawdę nic oprócz tego, że zrobili coś złego(są źli). Interesujące…

  1. Może to będzie jakiś sędzia,który ich z tych uczynków rozliczy? Ale Kayle to sędzia…. Chyba będzie miała konkurencję :D

 2. Za Tf’em może to być napis ” Azir” ale nie wiemy tego na 100%. Na splasharcie Zeda pojawiła się nad nim iluzja mocno przypominając Zeda ale nie zupełnie, ma kaptur, nie ma naramienników, może być to coś innego.

 3. Zauważyliście że te postacie są ze sobą w jakiś sposób powiązane ?
  Każda z tych postaci (może oprócz TFa) charakteryzuje się bardzo długim a nawet nie określonym wiekiem.
  Co dziwne te postacie pochodzą z rożnych miejsc Runeterry, to może być jakiś trop- lub zwykły przypadek.

  Fakt faktem te burze pasują do zapowiadanego już od ponad roku Ao Shina, niby miał wyjść w przyszłym roku ale znając Riot mogli specjalnie podać nam taką informację byśmy czegoś nie wywęszyli i popsuli niespodziankę.
  Przykładem może być Gnar, Riot mówił że w tym roku nie zobaczymy Yordla, kilka tygodni później pojawił się i jest nawet całkiem uroczy ^^.

  Będę szukać następnych powiązań, przecieków na ten temat i przeanalizuje wypowiedzi Riotu z ostatnich miesięcy :)

  Pozdrawiam Kyure :)

 4. Pamiętajcie że kiedy riot zapowiadał przyjście ao shina wychodził ultimate skin do udyra i w komiksie był on na końcu, jest on przeciwnikiem udyra

 5. Za TF’em jest skreślony napis AoShin a nie Azir !!!.
  Napis na karcie TF’a faktycznie oznacza Shin.

  Patrząc na pierwszą zapowieć Ao Shina, która miała premierę nie całe półtorej roku temu, możemy wywnioskować że jest to istota bardzo potężna, wręcz legendarna.
  Może Riot w taki sposób chce pokazać jego postać ?
  Wszechpotężny Bóg smok a zarazem ostateczny obrońca Ionii zaćmiewa wszystkie arty by później pojawić się i oświecić wszystkich swą bliskością i elegancją.

  To jest najlepszy moment by wydać tego bohatera, dlaczego ?
  Sam w sobie jest szlachetny i nie może zostać wypuszczony od tak, Riot zaprezentuje go z gracją.
  Zbliża się Hallowen, Riot może to wykorzystać by wydać może i nawet ultimate skina do smoka, tutaj mają olbrzymi wachlarz możliwości jak mógłby wyglądać.

  Jedno jest pewne, Riot ogłosił „Specjalny Zwiastun Bohatera – Ao Shin”, teraz możemy otrzymać „Specjalne Wydanie Bohater – Ao Shin”
  Fajnie by było :)

   1. Ao Shin jest obrońcą Ionii, sam Riot podał taką informację.
    Nie wiesz czy Udyr ma pokojowe zamiary, widocznie nie skoro aż Ao Shin się nim zajął :P

 6. Na 99% to zapowiedź Ao Shina. Na stronie zeda http://gameinfo.eune.leagueoflegends.com/pl/game-info/champions/zed/ kiedy nacisniemy na obrazek prawym przyciskiem myszy i daby zbadaj element i przewiniemy troche na dół, to zobaczymy coś takiego http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/dragonhead.js . Dragonhead czyli głowa smoka, a w dodatku na zmienionym splash arcie zeda widzimy coś co właśnie przypomina głowę smoka http://i.imgur.com/YgCytIE.jpg

 7. Macie ludziska, ja już wiem że to Ao Shin :)
  Pozbierałem odpowiedzi od tego całego WhyRenektonWhy (przewidział URFa i Gnara) i popatrzcie czego się dowiedziałem :D

  Release date: 2014-10-31, but i think they change it.
  upcoming champions: Ao Shin (mid), Thoridus (looks like jungler/top), Nervia (Support) Skins: Exterminator Twitch, Debonair Braum, Debonair LeBlanc – LB mid 2015. will update it-,^
  UPDATE1: Reworks 2015: Shaco(End 2014/january 2015), Poppy(VU+Rework), Fiora, Vladimir (VU+Rework), Gangplank,Warwick (VU+Rework), Nunu (VU+Rework) (and propably Teemo but it’s not confirmed)
  UPDATE2: Skins 2015(not all ofc): Torturer Sion, Arclight Thresh, Hextech Jayce, Prehistoric Gnar, Void Varus <- Not final names i think but it's all what i know
  UPDATEv2: 2015 planned skins: Malzahar, Lee Sin, Kayle, Gragas, Darius , Azir, Akali, Elise, Vel'koz, Zyra, Xin Zhao, Zilean, Vi, Katarina, Janna, Jinx, Garen, Cho'gath and many more.
  UPDATE3: Ultimate 2014 is not for Sona, they think about Xerath/Lux. <- NOT 100%
  UPDATE4: Buffs in next months: Yasuo, Elise, Kassadin, Gragas, Shen, Shyvana, Azir, Cassiopeia, Kennen – (not all champions, not confirmed 100%, they can change it)
  Nerfs/balances in next months: Rammus, Irelia, Ryze, Kha(not sure), Fizz, Nami, Syndra, Zed (not all, not confirmed 100%, they can change it

 8. Hmm.. Na ścianie za Twisted Fate’m jest skreślony napis Azir (co może oznaczać, że RIOT go wydał czyli skreślił z listy bohaterów do wydania). W ręce Twisted Fate’a trzyma kartę z napisem chińskim, który oznacza „Shin” (to znaczy, że teraz będzie Ao Shin kolejną postacią, która będzie wydana). Czyli Twisted Fate’a możemy utożsamiać z Riot’em.

  Po drugie gdy przebadamy elementy strony/ stronę z splash artem Zed’a na stronie LoL’a, możemy zauważyć słowo „dragonhead”, czyli to coś w tle za Zedem, nie to nad nim. (http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/dragonhead.js)

  Wnioskuję z tego, że Te wszystkie zjawiska mgły, burzy, błyskawic są związane z tym, że wkrótce spotkamy Ao Shin’a na PBE (będzie to gdzieś tak po tym patch’u kolejnym, czyli we wtorek albo czwartek).

  Oczywiście to też tylko moje przemyślenia, które myślę, że się sprawdzą.