Kto ma najwięcej pentakilli?


Który bohater ma na koncie najwięcej pentakilli?


Klasyczne pytanie! Patrząc na dane z kolejki rankingowej solo/duet od patcha 11.11, najwięcej pentakilli ma Samira, a za nią plasują się Master Yi i Katarina. Nie przekłada się to jednak na popularność. W rozbiciu na liczbę rozegranych gier najbardziej pentakillorodnym bohaterem jest… dalej Samira (0,018 pentakilla na grę), następnie Master Yi (0,018) i Katarina (0,015) — wszyscy troje mają podobną popularność!

Inne ciekawostki dotyczące pentakilli:

Nie zaskakuje, że lepiej unikać zaklinaczy i wspierających obrońców, jeśli marzymy o wielu pentakillach. Soraka, Braum, Rell i Taric mają na koncie 0 (!) pentakilli w próbce gier z kolejki rankingowej solo/duet.

Każdy bohater zaliczył pentakille w trybie ARAM! W tym trybie Master Yi zajmuje miejsce przed Samirą z imponującym wynikiem 0,082 pentakilla na grę, a Samira i Katarina mają odpowiednio 0,071 i 0,054 pentakilla na grę.

Nawet wysoko sklasyfikowani gracze nie są odporni na nasze pentakillowe trio — Master Yi (0,017), Samira (0,015) i Katarina (0,011) mają najwięcej pentakilli na grę wśród Diamentów i wyżej sklasyfikowanych graczy.


Podziel się ze znajomymi!