Lato Z Battlefield: Nowe Mapy I Więcej Zawartości W Drodze


Za sprawą comiesięcznych aktualizacji Battlefield 1 do omówienia mamy sporo nadchodzącej zawartości, jak i ekscytujących wieści. Nadchodzące nowe mapy, bronie i inna zawartość siłą rzeczy sprawią, że zbliżające się lato upłynie pod znakiem Battlefield.

Nowa mapa: Prise de Tahure

Z przyjemnością ogłaszamy, że nowa mapa o nazwie „Prise de Tahure” zawita już wkrótce na CTE (społecznościowym środowisku testowym). Jesienna mapa „Prise de Tahure” to arena desperackich zmagań sił francuskich, starających się za wszelką cenę utrzymać pochwycone wskutek ofensywy Nivelle’a wzgórza w regionie Butte-de-Tahure. Sieć wysuniętych okopów przecina kilka wiosek narażonych na unicestwienie wskutek nieustannych starć między niemieckimi szturmowcami a francuskimi czyścicielami. To wojna na wyczerpanie. Zdolności przystosowawcze i taktyka to główne środki mające za cel „zmiękczyć” nieprzyjaciela.

Wyczekujcie dalszych informacji i dołączcie do CTE, aby wypróbować i podzielić się swoją opinią na temat nowej zawartości jeszcze przed jej premierą.

Weź udział w „Ofensywie Nivelle’a” w czerwcu

Skoro mowa o nowych mapach, już ogłoszona mapa „Ofensywa Nivelle’a” zadebiutuje niebawem. Ta nocna mapa, która zostanie udostępniona posiadaczom przepustek premium Battlefield 1 w czerwcu, osadzona jest na błotnistych polach bitewnych wokół Malmaison i Soupir. Utrzymaj się i walcz z wrogiem o każdą piędź ziemi.

Współdzielone premium

Podsumowujemy obecnie kolejną próbę Współdzielonego premium. W trakcie trwania wydarzenia właściciele Przepustek Premium Battlefield 1 mogli zaprosić do gry na nowych mapach swoich znajomych. Mamy nadzieję, że sprawdziliście to rozwiązanie i że się wam ono spodobało. Dziękujemy za wszystkie nadesłane opinie. Już nie możemy się doczekać chwili, gdy będziemy mogli podzielić się naszymi planami odnośnie przyszłości Współdzielonego premium.

EA PLAY 2017: Pierwsze informacje o Battlefield 1 W imię cara

Do Battlefield 1 nadciąga rosyjska armia, a wraz z nią zupełnie nowe mapy, bronie i pojazdy. Cieszycie się na pierwsze informacje?

Już 10 czerwca EA PLAY 2017 umożliwi fanom z całego świata poznanie największych nowych gier od EA. W ramach wydarzenia zaprezentowany zostanie też dodatek Battlefield 1 W imię cara. Nieważne, czy pojawicie się tam we własnej osobie, czy też będziecie śledzić to wydarzenie w sieci, z pewnością otrzymacie przedsmak drugiego dodatku do Battlefield 1, mającego premierę późnym latem. (oznacza to oczywiście „późne lato” dla Sztokholmu i Los Angeles, gdzie pracują członkowie naszego zespołu.)

Wszystkie informacje o EA PLAY 2017 uzyskacie pod adresem https://www.ea.com/pl-pl/eaplay2017.

Aby dowiedzieć się o reszcie mającej wkrótce premierę zawartości do Battlefield 1, zobaczcie nasz kalendarz.

Majowa aktualizacja już wkrótce

Aktualizacje Battlefield 1 nie sprowadzają się wyłącznie do nowych map i zawartości – na bieżąco poprawiamy również grę podstawową. Zbliżająca się wkrótce majowa aktualizacja wnosi do gry kolejne ulepszenia. Fani Operacji będą mieć szczególne powody do radości. Spodziewajcie się list gier dla tego trybu, dzięki którym szybko przeniesiecie się w wir walki. Wyczekujcie pełnej listy zmian i dalszych informacji o majowej aktualizacji.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani najbliższymi miesiącami. Pędzimy w stronę lata z Battlefield i mamy nadzieję, że wy również.

Źródło: Battlefield.com


Podziel się ze znajomymi!