League of Legends Mobile, Legends of Runeterra mają zostać ogłoszone na rocznicy!


Podczas rocznicy ma zostać ogłoszony LoL Mobile i nowa gra Legends of Runeterra!


League of Legends Mobile, nowa karciana gra Legends of Runeterra oraz zestaw anime w świecie League of Legends – to wszystko ma zostać ogłoszone na rocznicy!

League of Legends Mobile

Jedną z głównych nowości ma być League of Legends Mobile, czyli LoL na telefony. Jakiś czas temu pojawiało się sporo przecieków na ten temat i podczas rocznicy ma stać się to faktem.

Legends of Runeterra

Kolejną dużą nowością ma być Legends of Runeterra, czyli karcianka od Riotu. Długo nikt nie wiedział co skrywa za sobą ta nazwa. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nadchodzącej grze co też ma zostać potwierdzone podczas rocznicy!

Nie zapomnijcie polubić LoR Polska na Facebooku oraz dołączcie do grupy!

League of Legends Anime

Poza grami Riot Games pracuje nad zestawem Anime osadzonym w świecie League of Legends, jego także mamy poznać podczas rocznicowego streama.


Podziel się ze znajomymi!

13 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Kocham karcianki, a taka z lola to moje marzenie bo chętnie bym nauczył się wszystkich kart i mechanik <3 W HS nie chce mi się poznawać nowych kart, a w PTCGO to za dużo kart :P

  2. Na wielkim wydarzeniu – 10 lat lola zamiast wyskoczyć z jakąś niespodzianką dotyczącą gry mają zamiar pokazać mobilke i karciankę? Co oni bawią się w Blizzard?