League of Legends Wild Rift – LoL Mobile


Mobilna wersja League of Legends nadchodzi!


Video

WITAJCIE W WILD RIFT

Sprytne zagrania. Genialne manewry. Zaprzepaszczenie gry… czasami. League of Legends przybywa na urządzenia mobilne i konsole!

WĘDROWANIE NIE TYLKO NA EKRANIE

Kontynuuj serię zwycięstw, gdziekolwiek jesteś. Wskocz do gry z zespołem Wild Rift w przeciągu sekund, nawet jeśli jesteś z dala od swojego kompa.

PRZEBUDOWANY RIFT

Zjednoczcie siły, żeby roznieść Nexus wrogów na nowej mapie 5 na 5, zaprojektowanej z myślą o nowych platformach, z szybszymi grami i podrasowanym sterowaniem

ZNAJOME TWARZE

Przypalcie złoczyńców laserem Lux lub zablokujcie umiejętności przeciwników wymierzoną co do piksela Ścianą Wiatru. Bohaterami gra się tak jak w League, wprowadziliśmy jednak pewne zmiany, żeby łatwiej było rzucać zaklęcia kciukami.

League of Legends: Wild Rift zostanie wydany z około 40 bohaterami. Na resztę czas przyjdzie później.

GRA ZAWSZE ZA DARMO, WYGRANA NIGDY ZA KASĘ

Pobranie jest darmowe i wszystkich bohaterów również można zdobyć za darmo. Płatności pomagają we wsparciu gry i nadają odjazdowy wygląd na Rift.

RANKING CZEKA — PRZETESTUJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Zawładnij Rift w kolejce rankingowej i wespnij się na szczyt drabinki wraz ze swoimi znajomymi, by zebrać unikalne łupy.

PREMIE DLA GRACZY LEAGUE NA PC

Zarejestruj się z istniejącym kontem Riot, żeby zdobyć nagrody za czas spędzony w League na PC.

KIEDY MOGĘ ZAGRAĆ?

Wersje alfa i beta będziemy stopniowo wprowadzać do końca roku, zaczynając w Chinach. Plan jest taki, żeby gra mobilna była dostępna wszędzie na świecie do końca 2020 r., a później przyjdzie czas na konsole.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Macie palące pytania? W nadchodzących miesiącach będziemy dzielić się z wami informacjami, ale oto kilka z nich:

Kiedy League of Legends: Wild Rift pojawi się w moim regionie? Na jakich platformach?

Jeśli chodzi o urządzenia przenośne, to aplikacja będzie dostępna dla systemów iOS i Android. Możecie dokonać wstępnej rejestracji w Sklepie Google Play już teraz. Jeśli chodzi o konsole… będziemy mieć więcej informacji na ten temat później w roku 2020. Bądźcie na bieżąco, klikając w link na górze strony.

Czy Wild Rift na urządzenia mobilne/konsole jest powiązany z grą na PC?

Nie — istnieją pewne rozbieżności, ale w obu przypadkach mamy do czynienia z grą MOBA 5 na 5 i rozgrywką, jakiej oczekujecie od League of Legends. Połączenie League na PC i Wild Rift wymagałoby zaburzenia integralności rywalizacji. Chcemy upewnić się, że rozgrywka pozostaje sprawiedliwa i fajna bez względu na platformę, na której najwygodniej wam grać.

Podczas pewnych dużych wydarzeń w ciągu roku postaramy się skoordynować tematyczne wydarzenia i publikacje w League na PC i w Wild Rift. Rozważamy międzyplatformową synchronizację dla aplikacji mobilnej i konsoli, ale nic jeszcze nie jest zatwierdzone.

Jaka jest różnica między tą grą a League na PC?

Generalnie przebudowaliśmy grę od zera (w sensie… całkiem wszystko). Odświeżone modele, animacje, systemy gry i więcej — jednak pozostając w zgodzie z podstawami rozgrywki League of Legends, które już znacie. Nie chcieliśmy jedynie przenieść League z PC 1:1. Chcemy mieć pewność, że Wild Rift będzie dawać wrażenie gry zaprojektowanej na nowe platformy, i skorzystać z okazji, żeby wprowadzić w grze parę ulepszeń. Choć nie będziecie mieć dostępu do rzeczy odblokowanych w League na PC, otrzymacie wypasione nagrody za czas, który spędziliście w komputerowej wersji gry. Więcej w 2020!

Jakie są minimalne wymagania sprzętu mobilnego?

Nie jest to jeszcze w pełni zatwierdzone, ale staramy się umożliwić dostęp do aplikacji na tylu platformach, na ilu to będzie możliwe. Oto nasza obecna specyfikacja dla platform mobilnych:

Dla urządzeń z systemem Android chcielibyśmy uzyskać kompatybilność z urządzeniami podobnymi do Samsung Galaxy A7: 1 GB RAM, procesor Qualcomm Snapdragon 410 i GPU Adreno 306.

Dla urządzeń z systemem iOS zamierzamy wypuścić Wild Rift na iPhonie 5S i nowszych modelach.


Podziel się ze znajomymi!