Lilia nowym bohaterem? Przeciek kwestii


Bardzo możliwe, że dowiadujemy się, jak będzie nazywał się kolejny bohater.


Przecieki w świecie League of Legends nie są niczym nowym. Tym razem dotyczą prawdopodobnie nie jednej, a dwóch nowych championów, jakich zobaczymy podczas letniego wydarzenia.

Odkryto nowe kwestie, które nawiązują do tajemniczej Lilii. Bardzo możliwe, że tak właśnie ma się nazywać następna bohaterka. Przypomnijmy, że według wcześniejszych informacji ma to być kobieta i pełnić rolę dżunglerki.

„Zabrali twój dom LILIA, nie zapomnij o tej stracie, niech przejdzie przez ciebie”

Kwestia jest naprawdę bardzo ponura i wywołała dużo emocji. Głównie dlatego, że pojawia się tam nowe imię, a postać wypowiadająca te słowa jest póki co jedną wielką zagadką. Niektórzy uważają, że jest związana z fabułą i ma być częścią nowej postaci. Inni upatrują w niej kolejnego bohatera, jaki pojawi się „obok” Lilii.

Wcześniej sam Riot potwierdził, że następne dwie postacie zostaną wydane z małym odstępem czasowym. Może to oznaczać tyle, że głos należy do zamaskowanego asasyna, zwracającego się do nowej dżunglerki.

„Och, zgubione duchy, które chcą rozkwitnąć. Czekałem na ciebie”

Przeciek pochodzi z plików gry, więc jest w miarę wiarygodny. Warto jednak brać tego typu informacje z pewną dozą dystansu. Lilia faktycznie może być następna, ale wcale nie musi.


Podziel się ze znajomymi!