Małe Legendy Strażnicy i Inicjatywa Strażników


Reklama

Zestawy Startowe wprowadzają nowe Małe Legendy, a dzięki Inicjatywie Strażników możemy czynić dobro!


Wokół Strażników Światła zrobiło się już tak głośno, że trudno dziwić się grupie Małych Legend, które rwą się do akcji nawet za pośrednictwem Zestawów Startowych dostępnych w patchu 11.16. I chociaż nie będą walczyć z Viego, to nie ma wątpliwości, że Strażnicy Żwirek, Trząszcz i Upiorek wyruszyli już w drogę, by dokonywać szlachetnych czynów! Tylko na razie nie wiedzą jeszcze, jakie to będą czyny.

07282021_TFTSentinelLittleLegendsandSentinelInitiativeArticle_Craggle_Sentinel2.jpg

07282021_TFTSentinelLittleLegendsandSentinelInitiativeArticle_Flutterbug_Sentinel2.jpg

07282021_TFTSentinelLittleLegendsandSentinelInitiativeArticle_Hauntling_Sentinel2.jpg

Niezależnie od tego, czy chcecie mieć Trząszcza przebranego za Sennę, czy Żwirka najudatniej naśladującego Galio, sprawdźmy, jak możecie zdobyć Małe Legendy Strażników do swoich kolekcji. Małe Legendy Strażnicy są dostępne w Zestawach Startowych zawierających jaja Małych Legend z całej Konwergencji, przez co są doskonałą ofertą zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów! W zestawach jest dość dużo dobroci, spójrzcie tylko poniżej:

Zestaw Startowy Strażników 1
 • Strażnik Upiorek
 • Dodatkowe Jajo Małych Legend z 1. serii
 • Dodatkowe Jajo Małych Legend z 2. serii
 • Dodatkowe Jajo Małych Legend z 3. serii
260 2,29 €
Zestaw Startowy Strażników 2
 • Strażnik Żwirek
 • Strażnik Trząszcz
 • Dodatkowe Jajo Małych Legend z 4. serii
 • Dodatkowe Jajo Małych Legend z 5. serii
 • Dodatkowe jajo przyjaciół z odległych krain
 • Dodatkowe Jajo Kosmicznego Towarzysza
 • Dodatkowe Jajo Nieśmiertelnych Stworzeń
 • 100 Odłamków Gwiazd
650 5,49 €

Zestawy Startowe Strażników pojawią się w patchu 11.16 i pozostaną z nami na zawsze. A skoro temat heroicznych Małych Legendach mam już odfajkowany, pomówmy o tym, czego możecie dokonać wy — heroiczni ludzie w pełnym wymiarze swojego człowieczeństwa.

Inicjatywa Strażników trwa!

Skoro Strażnicy przynoszą światło do Runeterry, a Małe Legendy Strażnicy wyruszyły na poszukiwania czynu, którego mogłyby dokonać, być może i wy też zastanawiacie się: a co ja mogę robić, aby jutro było choć odrobinę lepsze?

Łał, co za uprzejme pytanie, drodzy czytelnicy! Właściwie wystarczy, że… będziecie robili to, co już robicie! Czyli grali w TFT. I tyle. Już od 8 lipca i jeszcze do 9 sierpnia doprowadzenie dowolnej jednostki do poziomu 3 gwiazdek (1–3 kategorii = 1 punkt, 4 kategorii = 2 punkty, 5 kategorii = 5 punktów) pozwala zdobyć punkty, które zasilą pulę charytatywną. Za każdym razem, gdy pula zwiększy się o milion punktów, przekażemy kolejną darowiznę w wysokości 100 000 $ — maksymalnie 4 mln dolarów! To nie dotyczy wyłącznie TFT — sprawdźcie poniżej, co dzieje się w innych grach Riot Games!

POL_04_11789_Karma_Ways_To_Participate.jpg

Chociaż nasze wysiłki nie polegają na walce z Viego, to Fundusz Oddziaływania Społecznego zwalcza głębokie systemowe problemy w dziedzinach takich jak edukacja, dostęp do możliwości, obywatelska postawa i zrównoważony rozwój, a to dużo więcej, biorąc pod uwagę, że Viego nie jest prawdziwy (spójrzcie tylko na ten kaloryfer). A więc jeśli nie złamałem wam serc, ujawniając, że Viego jest skazany na wieczny żywot w Runeterze, ruszajmy razem do Konwergencji i wymieniajmy, aby poprawić nasz świat!

Reklama

Podziel się ze znajomymi!