Moderacja czatu – Co się dzieje, kiedy gracz użyje słowa z listy zablokowanych


Jak działa nowa funkcjonalność moderacji czatu w czasie rzeczywistym.


Są takie rzeczy, które nigdy nie powinny zostać wypowiedziane pod adresem drugiego człowieka. Niektóre z nich to niepozorne słowa osadzone w określonym kontekście i z taką ilością literówek, że nasz system nie zawsze może je wyłapać.

Są jednak pewne jawnie wulgarne wyrażenia, które możemy wpisać na naszą listę służącą do wyłapywania rażąco obraźliwych obelg.

Oto garść informacji dotyczących tego co się stanie, gdy wy lub inny gracz, użyjecie słowa z listy wyrażeń zablokowanych.

JAKIE SŁOWA NALEŻĄ DO LISTY WYRAŻEŃ ZABLOKOWANYCH?

Nie opublikujemy tej listy. To słowa, które są bardzo obraźliwe i szkodliwe. Nie są to typowe przekleństwa.

UŻYŁEM(-AM) SŁOWA Z LISTY ZABLOKOWANYCH! CO SIĘ TERAZ STANIE?

Natychmiast zostaniesz wyciszony(-a) do końca gry.

Nasz system przechwytuje takie wiadomości jeszcze zanim zostaną wysłane, a ty otrzymasz na czacie następującą informację:
Twoja wiadomość zawierająca nieakceptowane słowa nie została wysłana. Wyciszono cię do końca gry i nie zobaczysz też żadnych wiadomości wysłanych na czacie.

Twoi sojusznicy też otrzymają wiadomość, by byli świadomi, że komunikacja z tobą została ograniczona:
Odfiltrowaliśmy wiadomość gracza [PlayerName], w której znajdowały się nieakceptowane słowa. Gracz został wyciszony do końca gry i nie będzie też widział żadnych wiadomości wysłanych na czacie.

Twoi sojusznicy nie będą mogli anulować twojego wyciszenia.

Nie otrzymasz żadnych innych automatycznych kar i nie wpłynie to na twój poziom honoru, ale jeśli zgłosi cię któryś z graczy, to twoje konto zostanie poddane ocenie pod kątem nałożenia kar.

NO DOBRA, ALE SKORO JESTEM WYCISZONY(-A) I NIE MOGĘ CZYTAĆ CZATU, TO JAK MAM SIĘ KOMUNIKOWAĆ Z DRUŻYNĄ?

Wciąż możesz widzieć i wykorzystywać pingi!

By uniknąć kolejnych wyciszeń, pamiętaj o uprzejmości względem współgraczy. W końcu jesteście drużyną. Pamiętaj, że po drugiej stronie ekranu też są ludzie z krwi i kości! Mamy nadzieję, że zawsze będziecie się wzajemnie szanować, byście mogli skupić się na dawaniu z siebie wszystkiego w grze.

WIDZIAŁEM(-AM), ŻE KTOŚ ZOSTAŁ WYCISZONY ZA UŻYCIE PRZEKLEŃSTWA. CZY KAŻDE PRZEKLEŃSTWO SKUTKUJE TERAZ WYCISZENIEM?

Nie, przekleństwa z reguły nie aktywują systemu. Jeśli zobaczyłeś(-aś) tę wiadomość, to znaczy, że to nie ona spowodowała wyciszenie. Wiadomości, które je powodują są przechwytywane tak, byś ich nie widział(a).


Podziel się ze znajomymi!