Możliwy nowy skin Garena i aktualizacja splash arta Soraki


Ostatni z materiałów poświęcony Wild Rift sporo zdradził.


Testy Wild Rift rozpoczynają się już niedługo w określonych regionach, niestety do tych regionów nie należy Europa, jednak spostrzegawczy gracze znaleźli kilka niespójności względem tradycyjnego LoLa.

Pierwszym elementem miał być „nowy bohater”.

Okazuje się, że to zmieniony wygląd splash arta Soraki. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Riot wypowiadał się w sprawie aktualizacji splash artów.

Chcemy wrócić do kwestii aktualizacji splash artów, ale zajmowaliśmy się reworkami, które mają wiele skórek, a co za tym idzie więcej splash artów do aktualizacji, przez co nasi artyści byli dość zajęci. Zdecydowanie chcemy kontynuować trend aktualizacji splash artów.

To by się zgadzało z tym, co widzimy. Dokładniejszą grafikę możecie zobaczyć poniżej:

Bardzo możliwe, że to oznacza aktualizację dla takich postaci, jak Janna, Shyvana, Ahri etc. Choć nie można powiedzieć, że jest to coś pewnego.

Nowy skin do Garena?

Na materiałach z Wild Rift zobaczyliśmy nowego skina do Garena, który prawdopodobnie zostanie dodany do zwykłego League of Legends.

Wygląda na to, że w Wild Rift Riot posługuje się chińskim systemem rzadkości. Dzięki temu wiemy, że skórka prawdopodobnie finalnie zostanie uznana jako legendarna i będzie kosztować w okolicach 1850RP.

Aktualizacja wyglądu przedmiotów

Wild Rift jak sami deweloperzy wspominają, ma być spójne z League of Legends. Dlatego gracze uważają, że nieprzypadkowo pokazano i specjalnie zaakcentowano sklep w mobilnej wersji.

Oczywiście, statystyki muszą się różnić, podobnie, jak niektóre umiejętności. Nie ma sensu przywiązywać do nich większej uwagi. Wygląd przedmiotów powinien być jednak taki sam – przynajmniej zdaniem graczy. Można więc założyć, że wkrótce doczekamy się aktualizacji wyglądu przedmiotów.


Podziel się ze znajomymi!