Nadchodzą Niszczące Boty Zagłady!


Przygotujcie się, ponieważ prawie nastał czas na kolejny tryb specjalny!

Myślicie, że brazylijski Bot Veigar to wyzwanie? Pomyślcie jeszcze raz. Podrasowaliśmy boty, dodając im mrożące krew w żyłach umiejętności, więc szykujcie się na ZAGŁADĘ! Wydawało się wam, że Amumu już teraz jest zbyt emo? Co, jeśli Bot Zagłady Amumu jest smutny do tego stopnia, iż wyciska ze wszystkich dokoła ŁZY ROZPACZY? Co gdyby Ziggs potrafił wyrzucić Megapiekielną Bombę ROZPRYSKOWĄ, która zmienia się w sześć MINIPIEKIELNYCH BOMB po wylądowaniu, a Ostatnia Iskra Lux wystrzeliwała we wszystkich kierunkach? Każdy z Botów Zagłady ma ulepszone umiejętności, a gdy robi się agresywny – mapa staje w płomieniach.

Walcz z Botami Zagłady i odblokuj wyższe poziomy trudności. Boty „z dwiema bombami” odradzają się z dodatkowym Efektem Zagłady, takim jak umiejętność pasywna Anivii lub superumiejętność Swaina. Boty Zagłady z pięcioma bombami mają natomiast dwa takie efekty, co zamienia ten specjalny tryb gry w rzeź niewiniątek!

Niszczące Boty Zagłady będą szaleć po Fields of Justice od 17 do 27 lipca, a jeśli będziecie mieć na tyle odwagi, by zmierzyć się z nimi choć raz – otrzymacie Ikonę Przywoływacza Zagłady!


Podziel się ze znajomymi!