Nagrody za granie w betę LoL: Wild Rift


Informacje o darmowych łupach, które możesz zdobyć, po prostu grając w Wild Rift podczas naszego wydarzenia Nagrody z Rift na Rift.


League of Legends: Wild Rift kontynuuje ekspansję na cały świat, a my chcielibyśmy wyrazić wdzięczność wobec wszystkich graczy, dzięki którym ta gra zaistniała. Czy kładliście pod nią podstawy, grając w oryginalne League of Legends, czy kształtujecie przyszłość, po raz pierwszy ustawiając się w kolejce w Wild Rift, nie znajdujemy lepszego sposobu, by wam podziękować, niż dając wam Nagrody z Rift na Rift!

Podstawy

Data rozpoczęcia: 1:00:01 CET 26 października 2020 r.
Data zakończenia: 00:59:59 CET 1 stycznia 2021 r.
Obsługiwane miejsca: Korea Południowa i Japonia (Azja Południowo-Wschodnia jest uwzględniona przez system nagród na rozpoczęcie, ale w nadchodzącym patchu otrzyma osobny system nagród, który zastąpi nagrody z Rift na Rift)

Gdy wydarzenie wystartuje, pojawi się okno dialogowe, które zaprosi kwalifikujących się graczy, by dołączyli do zabawy. Możecie też dołączyć samodzielnie, dotykając przycisku wydarzenia w grze!

Jak mogę odebrać wszystkie moje nagrody?

Nagradzamy naszych graczy dwoma zestawami nagród: jednym dla wszystkich i jednym dla weteranów League of Legends.

Jeśli należycie do tej drugiej grupy, to prosimy o zrozumienie, że nie będziemy mogli wysłać należnych wam nagród, jeśli się nie dowiemy, co osiągnęliście na Summoner’s Rift! Dlatego właśnie podczas pierwszego logowania musicie podać te same dane, których używacie do grania w League of Legends.

Jeśli zalogujecie się na całkiem nowe konto i nie połączycie go ze swoim istniejącym kontem Riot, nie będziemy w stanie połączyć dwóch kont, ani przenieść nagród. Jeśli spróbujecie zalogować się na konto mediów społecznościowych z wykorzystaniem e-maila już powiązanego z kontem Riot, zostaniecie poproszeni o połączenie obu kont i/lub zalogowanie się z użyciem swoich danych konta Riot.

Jasne? Dobrze!

POMÓWMY O ŁUPACH.

Nagrody na rozpoczęcie

Ty dostaniesz nagrodę i TY dostaniesz nagrodę! WSZYSCY DOSTANIECIE NAGRODY!

Te nagrody są dostępne dla WSZYSTKICH graczy, niezależnie od tego, czy graliście wcześniej w League of Legends, czy nie. Jeśli możecie zagrać w grę już teraz, to będziecie w stanie odebrać nagrody. Dotyczy to Japonii, Korei Południowej ORAZ Azji Południowo-Wschodniej! Cieszymy się, że tu jesteście!

Gracze mogą zdobywać te nagrody, po prostu rozgrywając gry Razem przeciw SI, zwykłe lub rankingowe. Zatem ustawiajcie się w kolejce i łapcie łupy.

Nagrody z Rift na Rift

Zdajemy sobie sprawę, że przeskoczenie do Wild Rift i napełnianie od nowa waszych przepastnych kufrów z League może przypominać Braumowe prace. Dlatego chcemy zatroszczyć się o dotychczasowych graczy, niezależnie od tego, czy zainwestowali w Summoner’s Rift czas, czy pieniądze!

GODZINY W GRZE

Summoner’s Rift istnieje już z minutkę. Właściwie to jakieś 5 256 000 minutek, jeśli dobrze policzyć. I to nawet bez dodatkowych dni wypadających w latach przestępnych!

Tak czy inaczej, to było dość czasu na rozegranie bardzo wielu gier. Chociaż chcielibyśmy myśleć, że ustawienie się w kolejce do gry stanowi nagrodę samo w sobie, z pewnością miło by było dostać coś w zamian za cały ten czas spędzony na oryginalnym Summoner’s Rift, prawda?

Nie musicie mówić nic więcej! Gracze, którzy spędzili chociaż trochę czasu w League of Legends, dostaną specjalne nagrody premiowe. Więcej spędzonego czasu przekłada się na więcej dobroci. Obejmuje to bohaterów, błyskotki, ikony… Ale po co wam o tym mówimy? Wszystkie szczegóły znajdziecie w Centrum Wydarzenia!

WYDANE PIENIĄDZE

Obojętnie, czy nazwa wybranego przez was Riftu zaczyna się od „Wild”, czy od „Summoner’s”, opłata wejściowa wynosi tyle samo: ZERO. Ustawianie się w kolejce do gry nie będzie was kosztowało ani złotówki, jena, peso, czy funta… Ogarniacie. Jedyna sytuacja, w której możecie coś zapłacić pojawia się wówczas, gdy chcecie wzbogacić swoje doznania w League za pomocą skórek, przepustek bojowych i innych fajnych rzeczy. Dzięki temu wy możecie szpanować na Rift, a my będziemy mogli dalej tworzyć gry. Korzyści są obopólne!

W tej serii nagród chodzi o to, by dać coś w zamian graczom, którzy wyposażyli swoje konta League of Legends we wszystkie (czy choćby niektóre) fajerwerki. Im więcej macie bajerów, tym większy zgarniecie łup! Nagrody te mają formę darmowych skórek, ale możecie zajrzeć do Centrum Wydarzenia w grze, gdzie znajdziecie więcej szczegółów!

Kiedy nagrody z Rift na Rift trafią do mojej lokacji?

Jesteśmy niewymownie wdzięczni wszystkim graczom League of Legends. Bez was Wild Rift byłoby po prostu… czarną dziurą. Nie istniałoby! Ale po 10 latach działania usługi zebrało się was całkiem sporo. Naprawdę… SPORO. Dlatego w ciągu nadchodzących miesięcy będziemy stopniowo wprowadzać nagrody z Rift na Rift w innych regionach. Chcemy mieć pewność, że pod uwagę zostaną wzięci wszyscy nasi gracze oraz ich wkład.

Jeśli regionalna otwarta beta jest już dostępna w waszym regionie, upewnijcie się, że połączyliście Wild Rift z waszym kontem League of Legends! Jeśli już to załatwiliście, pozostaje tylko grać i trzymać się mocno. W waszym kliencie pojawi się okno dialogowe z odpowiednią informacją, gdy tylko nagrody z Rift na Rift zostaną udostępnione!

Jeśli wasza lokacja nie jest jeszcze obsługiwana, zajrzyjcie na stronę naszego FAQ dot. regionalnej otwartej bety, by sprawdzić, od kiedy będziecie mieć możliwość ustawiania się w kolejce do gry.


Podziel się ze znajomymi!