Nexus Blitz będzie częściej powracał


Nexus Blitz będzie pojawiać się regularnie w przyszłości?


Odświeżony okresowy tryb szybkich gier z ciekawymi nowymi opcjami powróci już niedługo w letnim wydarzeniu. Nowa szata graficzna na wzór jednego z regionów — Ionii, tak spodobała się graczom, że nie mogą oni już się doczekać wprowadzenia go na oficjalne serwery. Pracownik potwierdza, że nie będzie to jedyna szansa na spotkanie się z Nexusem, a zacznie on pojawiać się częściej.

Od ostatniego pojawienia się eksperymentalnego trybu minęło sporo czasu, wydawać się może, że pracownicy wykorzystali go idealnie na poprawienie gameplayu i szaty graficznej, która została zmieniona na barwy jednego z najpiękniejszych i kolorowych regionów Runterrry — Ionii.

Podekscytowana społeczność ruszyła na PBE i już może cieszyć się zabawą przez około dwa tygodnie, aby następnie przejść na oficjalne serwery, a ci, którym wciąż będzie miało, nawet po zakończeniu wydarzenia nie muszą się martwić. Jak podaje jedna z pracowniczek Riot Games, studio planuje wprowadzać Nexus Blitz częściej, podczas przeróżnych eventów. Prawdopodobnie będzie to działać na takiej samej zasadzie jak AURF, URF, One for All.


Podziel się ze znajomymi!