Nitro & Isamu vs Mervo – Drama ciąg dalszy


Reklama

Cała sprawa nazywana jest jako „drama hazardowa”. Uczestniczą w niej duże osobowości, takie jak Isamu, Nitro czy Mervo. Często podczepia się pod to również PompaTeam.


O sytuacji pisaliśmy już wczoraj. Nie ma sensu przytaczać tej samej treści, więc jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to zalecam przeczytać najpierw:

Okiem Fabiana


Od tamtego momentu w sprawie pojawiło się kilka ważnych informacji. Doczekaliśmy się komentarza Nitro oraz Isamu na kanale Okiem Fabiana. Materiał ten jest dość wulgarny. Ogólny przekaz jest jasny: PompaTeam nie ma nic wspólnego z CSBETGO, poza tym, że Nitro posiadał kupił samą domenę. Panowie otrzymywali pieniądze za reklamę, nic więcej.

https://www.youtube.com/watch?v=5Pbda4kqqrk

BOXDEL


Następne do akcji wkroczył BOXDEL. Dowiedzieliśmy się tego samego, co było już wiadome. PompaTeam reklamowało sporo stron tego typu, jedną z nich było CSBETGO.

Video

W końcu pojawił się komentarz Mervo.

1. Nitro powiedział że odrzuciłem propozycję rozmowy. Jest to kłamstwo, ani razu nic takiego nie powiedziałem, wymieniliśmy między sobą kilka maili i jesteśmy w kontakcie.

2. Kilka h po filmie serwer pocztowy strony csbetgo został zmieniony i serwer został przeniesiony na Litwę.

3. Nitro powiedział że kupił domenę, czyli strona csbetgo przynajmniej jakiś czas należała do niego: https://youtu.be/5Pbda4kqqrk?t=213

4. Niektórzy zarzucają mi kłamstwo. Podkreślam kto tego nie rozumie, nikogo w filmie nie oskarżyłem, a wszystko co pokazałem to suche fakty, tu nie ma mowy o kłamstwie.

5. Strasznie napaleni są niektórzy na 'dramę’. Nie wiem po co sztucznie to rozdmuchujecie, drama to ostatnie na czym mi zależy. Moim celem było przedstawienie szerszej publiczności tych faktów, które wymieniłem w filmie.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!