PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Nowa runa – Meteor

Twórcy gry cały czas pracują nad nowymi Runami, a co jakiś czas będziemy poznawać kolejne, ponieważ Riot chce poznać opinie graczy. Jedną z kolejnych nowych run jest Meteor, który jest dedykowany na postacie APC takie jak Syndra, czy Lux. Oczywiście poniższe przeliczniki mogą zostać zmienione, dlatego nie jest to ostateczna wersja.

Meteor 

Zadawanie obrażeń wrogom wytwarza meteor. Jeżeli meteor trafi wroga, zadaje bonusowe obrażenia [40-100, bazując na twoim poziomie +0.2 AP i 0.2 bonusu AD]
Czas odnowienia: 20 – 8 sekund

Meteor w akcji

Meteor podczas lotu posiada wskaźnik, co też powinno umożliwić ucieczkę od tej zdolności. Ponadto jak widać na poniższym gifie, wokół Syndry widoczna jest mała pomarańczowa kulka oznaczająca, że Meteor jest gotowy.

Wygląd zdolności nie jest ostateczny i jeszcze może otrzymać aktualizację.

 • Alistar

  to może być ciekawe

 • Brytek

  NO nieźle :D

 • Józef Majewski

  ciekawe ? mysle ze fantastyczne brakuje ci many masz ostatniego skila koles reszte hp t y skil nie pada gdy runka wykancza kolesia op runa Brawo RITO

  • Paweł Piątkowski

   Runa, z której można łatwo uciec i przelicznikami nie różni się jakoś specjalnie od thunderlorda, jeszcze nie wyszła i ktoś pisze, że jest “OP”?

   • hubcio skubcio

    Tyle że wystarczy użyć jednego skilla a nie 3 (lub skill +aa w przypadku lux i kilku innych postaci) Minusem jest to zwykłe aa nie aktywują meteoru.

    • Paweł Piątkowski

     Jest tylko napisane – przynajmniej tutaj – “zadawanie obrażeń wrogom wytwarza meteor”. Nie jest napisane czy pojawia się natychmiastowo, czy ileś jednak tych obrażeń trzeba zadać. No i przede wszystkim nie ma podanego cooldownu.

     • hubcio skubcio

      sorrry że teraz pisze ale: “Meteor

      Zadawanie obrażeń wrogom wytwarza meteor. Jeżeli meteor trafi wroga, zadaje bonusowe obrażenia [40-100, bazując na twoim poziomie +0.2 AP i 0.2 bonusu AD]
      CZAS ODNOWIENIA: 20 – 8 sekund”. Thunderlord ma dłuższy cd i mniejszy przelicznik od ap

     • Paweł Piątkowski

      Jak ja pisałem ten komentarz to chyba nie było nic wspomniane o CD, przeliczniki były ale nie jestem pewny czy z flat dmg.
      O przelicznikach nie napisałem, że się w ogóle nie różnią tylko różnica między nimi nie jest na tyle wybitna, by czyniła meteor OP.
      Być może była gdzieś puszczana jakaś prezentacja pokazująca coś ponad te gify, ale staram się nie wybiegać jakimiś widzimisię poza tym co wiadomo, więc w sumie nie mamy pewności np. czy autosy (chociaż i tak to mało prawdopodobne) nie będą aktywowały runy – wszakże zadają obrażenia.
      Plusem natomiast wydaje się obszar. Wydaje się, że może zadać obrażenia kilu celom naraz, więc w trakcie drużynowych walk zabryluje. No i CD oczywiście.
      Moim celem nie jest kłócenie się jak działa dokładnie ten meteor – bo chyba nikt oprócz Riotu nie wie – tylko pokazanie, że za mało o niej wiadomo by zwać ją “overpowered”

   • Józef Majewski

    pokazane jest jak działa wiedz w grze jest więcej możliwości ale co możne powiedzieć gracz który ma ponad 6k meczy rozegranych w lolu heheh wystarczy powiedzieć op z doświadczenia w grze

  • Patryk Jerzmanowski

   To chyba dobrze xD wyobraz sobie jak ty jestes w sytuacji gdzie ziomek ma 1 hp a ty go nie zabijesz xD brawo