Nowe nagrody rankingowe TFT


Riot wprowadza nową nagrodę za zdobycie Złota lub wyższej rangi w drugim etapie Galaktyk.


W SKRÓCIE: Wprowadzamy dodatkową Zwycięską Małą Legendę za zdobycie Złota lub wyższej rangi w co najmniej jednym etapie rankingowym Galaktyk.

Witajcie!

Odkryliśmy problem związany z przyznawaniem Zwycięskich Małych Legend w ramach naszego obecnego systemu rankingowego. Przypominamy, że obecnie, aby otrzymać Zwycięską Małą Legendę Galaktyk na zakończenie całej rotacji, musicie zdobyć Złoto lub wyższą rangę w OBU etapach Galaktyk. To oznacza, że ci z was, którzy nie zdobyli Złota w pierwszym etapie, stracili motywację, aby rozgrywać mecze rankingowe w drugim etapie — bo niezależnie od tego, jak dobrze sobie w niej poradzicie, obecne zasady przyznawania nagród nie pozwalają wam wygrać Zwycięskiej Małej Legendy.

Oczywiście chcemy nagradzać konsekwentne osiąganie wysokich wyników w całej rotacji, ale z drugiej strony zakończenie etapu rankingowego zawsze powinno wiązać się z możliwością zdobycia jakiejś fajnej nagrody. Z całą pewnością nie chcemy nikogo zniechęcać do uczestnictwa w sportowej rywalizacji.

Dlatego od teraz w Galaktykach będą dwa warianty tej samej Zwycięskiej Małej Legendy: wariant przyznawany za zdobycie Złota lub wyższej rangi w jednym etapie oraz wariant przyznawany za zdobycie Złota lub wyższej rangi w OBU etapach. Będę one rozprowadzane wśród graczy wkrótce po zakończeniu rotacji Galaktyk (w ciągu jednego lub dwóch patchów).

Podsumowując, jeśli nie udało się wam zdobyć Złota w pierwszej części Galaktyk, nie martwcie się — dalej macie szansę wygrać Zwycięską Małą Legendę! A więc wskakujcie do kolejki rankingowej i rozpocznijcie walkę!


Podziel się ze znajomymi!