Co nowego zobaczymy w Battlefield 1 w tym roku?


Electronic Arts wydało właśnie komunikat, z którego dowiadujemy się co nowego zobaczymy w Battlefield 1 do końca bieżącego roku. W planach jest chociażby premiera trybu Hardcore, darmowe pakiety bojowe, wypożyczalnia serwerów czy darmowe DLC „Upadek Kolosa”. 

JUŻ WKRÓTCE PREMIERA SERWERÓW HARDCORE

Zdajemy sobie sprawę, że elita Battlefield 1 z niecierpliwością wyczekuje udostępnienia serwerów hardcore. My też na nie czekamy. Zostaną uruchomione już wkrótce – lada chwila możecie się spodziewać kolejnych informacji na ich temat.

Video

MODYFIKACJE MAPY „SUEZ”

rendition1-img-1

W oparciu o wasze komentarze rozpoczęliśmy prace nad modyfikacją mapy „Suez” dla trybu Podbój, aby rozgrywka na niej była bardziej zbalansowana, a rozmiar pola walki lepiej dopasowany. Zamiast trzech flag, będzie ich teraz pięć. Aby dodać rozgrywce dynamiki, zmniejszymy też rozmiar obszaru przejmowania dla dwóch punktów kontrolnych znajdujących się w zlokalizowanych na mapie wioskach (obecnie są to flagi A i C). Oprócz tego w bazach zespołów umieścimy po jednym pojeździe pancernym, aby strona przegrywająca miała większą szansę szybko przemierzyć mapę i przejąć punkt kontrolny za liniami wroga.

16 LISTOPADA ZACZYNA SIĘ BATTLEFEST

Zaznaczcie w swoich kalendarzach datę 16 listopada. To właśnie wtedy rozpoczyna się nowy Battlefest, całotygodniowe święto serii Battlefield, w ramach którego czeka was mnóstwo atrakcji: nagrody za logowanie, transmisja na żywo, unikatowe wersje pakietów bojowych, misje społecznościowe i nie tylko – już niedługo dowiecie się więcej!

MGŁA WOJNY: PRZEDSTAWIAMY GRY NIESTANDARDOWE

rendition1-img-2

Podczas Battlefestu premierę będzie miała „Mgła wojny¨ – pierwsza oficjalna gra niestandardowa. Znajdziecie w niej rozgrywkę opartą na Zespołowym DM, tyle że z ograniczonym zasięgiem widzenia (walka toczyć się będzie we mgle), bez minimapy i bez imion żołnierzy wyświetlanych nad ich głowami. Oficjalne gry niestandardowe znajdziecie w menu „Gra online” w Battlefield 1.

NOWOŚCI W BATTLEFIELD 1 W TYM MIESIĄCU

W listopadzie udostępnimy dużą aktualizację Battlefield 1, a w niej masę różnego rodzaju poprawek i ulepszeń. Wśród nich znajdą się między innymi: program wynajmu serwerów, nowa gra niestandardowa oraz modyfikacje matchmakingu i balansu serwerów.

PRZYGOTUJCIE SIĘ NA „UPADEK KOLOSA”

rendition1-img-3

„Upadek kolosa” to nadchodząca dodatkowa mapa do Battlefield 1, która trafi do gry już w grudniu, jako darmowa* aktualizacja. Informacje na jej temat znajdziecie na stronie z opisami map. Więcej szczegółów ujawnimy wkrótce.

To tylko kilka spośród całego mnóstwa nowości, nad którymi pracują twórcy Battlefield 1. Nie możemy się już doczekać, aż opisane wyżej funkcje i aktualizacje będziemy mogli sprawdzić razem z wami w grze. Do zobaczenia na polu walki!

Źródło: https://www.battlefield.com

Podziel się ze znajomymi!