Nowi bohaterowie Samira i Seraph, nowa linia skórek Psy Ops


Reklama

Nowi bohaterowie Samira i Seraph oraz nowa linia skinów Psy Ops.


Brazylijska streamerka, która zasłynęła z przecieku Lilli tym razem dzieli się informacjami o nowym ADC, który ma nazywać się Samira (to już wiemy z plików PBE) oraz nowej linii skórek Psy Ops.

Nowy ADC – Samira

Samira z założenia ma mieć prosty zestaw umiejętności, posiada dwie bronie pistolet i duży nóż, będzie czymś w rodzaju damskiego rambo. Posiada alternatywny arak między broniami, a na jej zestaw składa się zdolność odbijania obrażeń, natomiast ult jest czymś w rodzaju obszarowego tornada (jak ult Katariny, ale większy).

Nowa linia skórek Psy Ops

Nowa linia skórek ma nazywać się Psy Ops, nawiązuje tematyki obcych i robotów. Zdaje się, że na PBE pojawiły się ikonki odnoszące się do nowej serii. Według osoby odpowiedzialnej za przeciek, homoseksualni gracze będą zadowolone z tej linii skinów. Ponadto Sona na otrzymać legendarną skórkę.

BRG, PsyOps
  

Nowy mag – Seraph

Kolejną nową postacią po Samirze ma być mag nazwany Seraph, obecnie poza jego rzekomą nazwą i tym, że będzie magiem nie wiemy nic więcej.

Należy pamiętać, że podane informacje pochodzą z przecieku, dlatego nie muszą one być prawdziwe i należy do tego podchodzić z dystansem.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!