O Pyke po raz pierwszy usłyszeliśmy 3 lata temu!


Wszędzie słyszymy o Pyke, a już niebawem poznamy jego umiejetności!


Miss Fortune otrzymała nową aktualizacje swojej fabuły wraz z wydarzeniem Bilgewater, okazuje się, że już wtedy mogliśmy usłyszeć o najnowszym bohaterze.

W ciągu następnych lat opowieści o Miss Fortune słychać było wszędzie jak świat długi i szeroki, a każda kolejna była wymyślniejsza od poprzedniej. Przejęła „Syrenę” od kapitana, który na własnej skórze przekonał się, że nie należy się pchać z łapami, utopiła przywódcę Korsarzy Jedwabnego Majchra w beczce rumu jej własnej roboty, a także wywlokła szalonego Rozpruwacza Chochlików z jego kryjówki w brzuchu rozkładającego się lewiatana, którego szczątki gniły w doku zamienionym na rzeźnię.

Okazuje się, że to nie jedyny motyw nawiązujący do Rozpruwacza z Krwawego Portu. W grze skórka Vandal Gragas ma podobiznę przypominająca Pyke (być może jest liderem gangu).

Nawet i sam kołnierz ma ten sam wzór co kołnierz Gangplanka, niby nic szczególnego, a już może to nam co nieco powiedzieć o bohaterze.

Brazylijski Fanpage podzielił się wycinkiem z gazety z 9 maja 2018. Składa się ona z 42 stron.
Pojawia się tam wzmianka o opowieści o tajemniczych zaginięciach w Bilgewater, rozpoczęły się śledztwa, jednak ze względu na brak informacji narasta niepokój.

Warto zauważyć, że nad gazetą jest cień, który przypomina sylwetkę Pyke.


Podziel się ze znajomymi!